TURNAJ MLÁDEŽE VE VARECH

Tento víkend čeká naše elévy, starší žáky a dorostenky Turnaj mládeže ve VARECH! Přijďte podpořit naši mládež po dlouhé době opět do Míčovky, kde se během víkendu utká s celou řadou možných soupeřů.

 

Rozpis jednotlivých kategorií najdete zde:

 

Turnaj elévů 19. 6. 2021 | HMS Karlovy Vary - 10 týmů -> 2 skupiny - 1x15 minut hrubý čas

 

Začátek Hřiště Skupina Domácí Hosté Skóre Rozhodčí

8:15 1 A FB Hurrican KV BLACK Florbal Sokolov

8:15 2 B FB Hurrican KV WHITE TJ Batesta Chodov

8:34 1 A Florbal Tachov modří FBŠ Gorily Plzeň bílí

8:34 2 B FB Hurrican KV BLUE Florbal Tachov černí

8:53 1 A FBŠ Slavia Plzeň Florbal Sokolov

8:53 2 B FBŠ Gorily Plzeň oranžoví TJ Batesta Chodov

8:53 3 A Florbal Tachov modří FB Hurrican KV BLACK

9:12 1 B FB Hurrican KV BLUE FB Hurrican KV WHITE

9:12 2 A FBŠ Gorily Plzeň bílí FBŠ Slavia Plzeň

9:12 3 B Florbal Tachov černí FBŠ Gorily Plzeň oranžoví

9:31 1 A Florbal Sokolov Florbal Tachov modří

9:31 2 B TJ Batesta Chodov FB Hurrican KV BLUE

9:50 1 A FBŠ Gorily Plzeň bílí FB Hurrican KV BLACK

9:50 2 B Florbal Tachov černí FB Hurrican KV WHITE

10:09 1 A FBŠ Slavia Plzeň Florbal Tachov modří

10:09 2 B FBŠ Gorily Plzeň oranžoví FB Hurrican KV BLUE

10:09 3 A Florbal Sokolov FBŠ Gorily Plzeň bílí

10:28 1 B TJ Batesta Chodov Florbal Tachov černí

10:28 2 A FB Hurrican KV BLACK FBŠ Slavia Plzeň

10:28 3 B FB Hurrican KV WHITE FBŠ Gorily Plzeň oranžoví

10:47 přestávka před play-off (10 minut)

11:06 1 ČF1 A2 B3

11:06 2 ČF2 B2 A3

11:25 1 7-10 1 A4 B5

11:25 2 7-10 2 B4 A5

11:44 1 SF1 A1 vČF2

11:44 2 SF2 B1 vČF1

12:03 1 o 9. p7-10 1 p7-10 2

12:03 2 o 7. v7-10 1 v7-10 2

12:22 1 o 5. pČF1 pČF2

12:22 2 o 3. pSF1 pSF2

 

12:41 1 F vSF1 vSF2

 

Turnaj starších žáků - 20. 6. 2021 | HMS Karlovy Vary

2x11 minut čistý čas

Začátek Hřiště Domácí Hosté Skóre Rozhodčí

9:00 1 FB Hurrican Karlovy Vary Florbal Tachov

9:45 1 Mocní Tuleni Podbořany FBŠ Gorily Plzeň

10:30 1 Panthers Praha Florbal Tachov

11:45 1 Mocní Tuleni Podbořany FB Hurrican Karlovy Vary

12:30 1 FBŠ Gorily Plzeň Panthers Praha

13:15 1 Florbal Tachov Mocní Tuleni Podbořany

14:00 1 Panthers Praha FB Hurrican Karlovy Vary

14:45 1 FBŠ Gorily Plzeň Florbal Tachov

15:30 1 Mocní Tuleni Podbořany Panthers Praha

 

16:15 1 FB Hurrican Karlovy Vary FBŠ Gorily Plzeň

TURNAJ MLÁDEŽE VE VARECH

Partneři