MLADŠÍ ŽÁCI I PŘÍPRAVKA O VÍKENDU ZÁŘILI

Mladší žáci nezklamali

O víkendu čekal poslední turnaj před nucenou přestávkou naše mladší žáky. Turnaje za zavřenými dveřmi se v naší domácí Hale míčových sportů zúčastnily dva karlovarské týmy.

„Do posledního turnaje před nucenou koronavirovou pauzou jsme vstupovali především s cílem si turnaj užít. To se věřím povedlo u všech účastníků. Naše hra by určitě mohla být lepší, především zakončení bylo často velmi laxní. Přesto můžeme turnaj hodnotit pozitivně.

Jsem rád, že se zúčastnil poprvé také náš nový partnerský oddíl Florbal Aš. Samozřejmě zaplatil, co se týče výsledků nováčkovskou daň, nicméně funguje tam skvělý kolektiv trenérů, dětí i rodičů a myslím, že se jim na tom všem podaří vybudovat skvělý florbalový oddíl.
Poděkování patří také hráčům od nás, kteří Aši pomohli a odehráli za ní celý turnaj. Smutek z toho, že si nemohli zahrát se svými kamarády z Karlových Varů byl sice vidět, nicméně přesto se s tímto údělem poprali statečně.
Děkuji všem za první část sezóny, nyní nás čekají převážně kondiční tréninky. Věřím, že budeme moci brzy opět začít chodit do haly a hrát turnaje.“ zhodnotil domácí turnaj trenér mladších žáků Filip Moravec.
 

Přípravka válčila ve Dvorech

Pro naše týmy v lize přípravek to bylo trochu symbolické, ve Dvorech se totiž představily poprvé v sezóně a před nucenou přestávkou také naposledy. Do boje jsme vyslaly tři celky, které musela hodně mrzet absence fanoušků, výkony všech našich hráčů i hráček totiž byly skvělé, dařilo se jim i výsledkově, kdy jediné ztráty zaznamenaly ve vzájemných utkáních. Výsledky ale nebyly na celém turnaji to hlavní, tím byl určitě fakt, že si naši kluci i holky parádně zahráli a my doufáme, že je opět brzy uvidíme se prohánět po palubovce.

Komentář trenérky přípravky Martiny Lerchové:První turnaj přípravky se nesl ve znamení pohody. Všechny týmy si na turnaj přijely zahrát a tím vznikla skvělá atmosféra. Měli jsme na turnaji velké zastoupení. Celkem si zahrálo 21 hráčů včetně holčiček a minipřípravkářů. Musíme vyzdvihnout obrovskou chuť hrát, kterou děti měly, a také to, jak si turnaj dokázaly užít. Největší prostor ke zlepšení vnímáme v pohybu hráčů, hře s míčkem a aktivitě na hřišti.“

 

 

LUKÁŠ KORBEL

MLADŠÍ ŽÁCI I PŘÍPRAVKA O VÍKENDU ZÁŘILI

Partneři