Logo Mobil

AŽ NA DRUHÝ KONEC REPUBLIKY, MUŽI VYZVOU HAVÍŘOV

Minulý víkend nám výhra těsně unikla, nyní bude mít A-tým šanci zaváhání napravit a získat premiérové body. Ještě než to vypukne, tak kluky čeká pořádně dlouhá cesta, až do dalekého Havířova, kde se postaví místnímu Torpedu.

Torpedo Havířov patří mezi stálice na české florbalové scéně, na svém kontě má dokonce i dvě stříbrné medaile z nejvyšší soutěže. V posledních letech je tým z Moravskoslezského kraje však již pravidelným účastníkem 1.ligy, kde se kromě sezóny 2017/2018, kdy mu těsně unikl postup do Superligy povětšinou umisťuje ve středu tabulky. V ročníku 2019/2020, kdy se naposledy odehrála kompletní základní část obsadil Havířov osmé místo. Úplně dobře nevstoupili havířovští do toho aktuálního, v prvním kole totiž podlehli Letce 8:7. Bodově byly nejvíce vidět tradiční opory Matěj Černý a Jakub Vilím.

I karlovarskému týmu svítí po úvodním kole v kolonce bodů nula, když nezvládl domácí bitvu s Ústím a nestačil na něj na svém hřišti podruhé za sebou. I když jsme prohráli, tak se na zápasu určitě dají najít pozitiva, tím prvním je určitě vydařený návrat Michala Strachoty, který se při obnovené premiéře blýskl třemi body. Pravděpodobně jednu z nejrychlejších premiérových tref obstarala naše další posila Miloš Tyl, kterému trvalo necelé čtyři minuty než se poprvé připomněl karlovarským fanouškům.

Poslední vzájemné střetnutí se datuje na 8. února 2020, kdy jsme si z Havířova odvezli porážku 9:5. Uvidíme, zda si tentokrát A-tým body již odveze.

Sobota 11. 9. 2021

MSH Havířov

19:00 Torpedo Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary

Video přenos

Online přenos

 

LUKÁŠ KORBEL

AŽ NA DRUHÝ KONEC REPUBLIKY, MUŽI VYZVOU HAVÍŘOV

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

Logo mobil menu