Logo Mobil

ÁČKO POSÍLÍ NA STŘÍDAVÉ STARTY TROJICE SPARŤANŮ

Před sezónou přišli do týmu dvě nové posily, Michal Strachota a Jan Lang. Teď se k nim přidají další tři jména, která eventuálně budou moci využít karlovarští trenéři při skládání sestavy. Na střídavé starty přichází ze superligové Sparty trojice Ondřej Hurt, Matěj Čermák a Martin Dolejš.

Co si představit pod pojmem střídavý start? Jde vlastně o to, že hráči mají možnost nastupovat za oba kluby, v našem případě tedy Karlovy Vary a Sparta. Vše samozřejmě záleží na vzájemné domluvě především na tom, zda se zápasy kryjí nebo ne.

Když se podíváme blíže na všechny tři kluky, tak zde uvidíme velkou kvalitu. Nejznámější jméno pro karlovarské fanoušky bude pravděpodobně Matěj Čermák. Osmnáctiletý útočník má za sebou povedenou sezónu v nejvyšší soutěži, kterou zakončil jako čtvrtý nejproduktivnější hráč týmu s celkem třiadvaceti body. Kromě toho se účastnil také nedávného Mistrovství světa juniorů v Brně, kde ve finále dokonce vstřelil zlatý gól. Juniorského šampionátu se zúčastnil i Martin Dolejš. Ten si odbyl premiérový ročník v nejvyšší soutěži po svém přestup z Milevska. Celkem naskočil do jedenadvaceti zápasů, k tomu stihl i několik utkání v CE lize, kde si držel průměr téměř tří bodů.  Matěj Čermák i Martin Dolejš si své první zápasy v karlovarském dresu připíšou až v říjnu, kdy oficiálně začne jejich střídavý start.

Posledním do party je Ondra Hurt. I vytáhlý útočník patří do stálého kádru semifinalisty posledního ročníku Livesport Superligy. Jako jediný má na svém kontě už i premiéru v karlovarském dresu, kdy naskočil na křídle třetí formace do utkání s Ústím.

ÁČKO POSÍLÍ NA STŘÍDAVÉ STARTY TROJICE SPARŤANŮ

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

Logo mobil menu