SEZÓNA 2020/2021

 

AKADEMIE (včetně dívek)
čtvrtek 18:30 - 20:00 Tubex
     
MINI PŘÍPRAVKA I - ročníky 2014 a mladší (včetně dívek)
Pondělí 16:00 - 17:00 HMS Karlovy Vary
Středa 17:00 - 18:15 Slavie Karlovy Vary
 
MINI PŘÍPRAVKA II - ročníky 2014 a mladší (včetně dívek)
Středa 17:00 - 18:15 Slavie Karlovy Vary
Pátek 16:45 - 18:00 ZŠ Konečná
     
PŘÍPRAVKA I. - ročníky 2012 a 2013 (včetně dívek)
Pondělí 15:00 - 17:00 HMS Karlovy Vary
Středa 15:30 - 17:00 ZŠ Konečná
Pátek 16:45 - 18:00 ZŠ Konečná
 
PŘÍPRAVKA II. - ročníky 2012 a 2013 (včetně dívek)
Pondělí 15:00 - 17:00 HMS Karlovy Vary
Středa 17:00 - 18:15 Slavie Karlovy Vary
Pátek 16:45 - 18:00 ZŠ Konečná
FLORBAL KONEČNÁ - ročníky 2010 až 2013 - pro žáky ZŠ Konečná(včetně dívek)
Úterý 15:30 - 17:00 ZŠ Konečná
Středa (jen pro ročníky 2012 a 2013) 15:30 - 17:00 ZŠ Konečná
Středa (jen pro ročníky 2010 a 2011) 17:00 - 18:30 ZŠ Konečná
Pátek 15:30 - 16:45 ZŠ Konečná
ELÉVOVÉ - ročníky 2010 a 2011 (včetně dívek)
Pondělí 15:00 - 17:00 HMS Karlovy Vary
Středa 17:00 - 18:30 ZŠ Konečná
Pátek 17:00 - 18:15 Tubex
 
MLADŠÍ ŽÁCI - ročníky 2008 a 2009 (včetně dívek)
úterý 17:00 - 18:30 Tubex
Středa

18:00 - 19:30

Slavie Karlovy Vary
Pátek 18:00 - 19:30 Tubex
 
STARŠÍ ŽÁCI - ročníky 2006 a 2007 (včetně dívek dle domluvy s trenérem)
pondělí 17:00 - 18:00  Tubex 
úterý  18:00 - 19:45  HMS Karlovy Vary 
čtvrtek  17:00 - 18:30  Slavie Karlovy Vary 
     
DOROSTENCI - ročníky 2004 a 2005
úterý  19:15 - 21:00  HMS Karlovy Vary 
čtvrtek 18:30 - 20:00  Slavie Karlovy Vary 
pátek  17:45 - 19:15 HMS Karlovy Vary 
     
JUNIOŘI - ročníky 2002 a 2003
úterý  19:15 - 21:00  HMS Karlovy Vary 
středa  19:30 - 21:00  HMS Karlovy Vary 
čtvrtek  18:30 - 19:30  HMS Karlovy Vary (posilovna)
pátek  19:00 - 20:30 HMS Karlovy Vary 

 

MUŽI - ročníky 2001 a starší
čtvrtek 20:00 - 21:30 HMS Karlovy Vary 
     
DÍVKY - ročníky 2004 a mladší
pondělí 15:00 - 17:00 HMS Karlovy Vary
Úterý 17:00 - 18:30 Slavie Karlovy Vary
čtvrtek 17:00 - 18:30 Tubex
mohou navštěvovat i chlapecké kategorie stejného ročníku, po schválení hlavního trenéra nebo šéftrenéra
VARYfamily (včetně dívek)
čtvrtek 20:00 - 21:30 Tubex
 
 

Partneři