KFA je projekt našeho oddílu, který běží již třetím rokem a jeho cílem je umožnit našim nadšeným a talentovaným hráčům trénink na vysoké úrovni. Na tréninku se mohou potkat vždy s velkým počtem trenérů napříč kategoriemi a těmi nejlepšími spoluhráči v rozmezí od přípravky po mladší žáky. 

Na každé tréninkové jednotce se kluci a holky věnují správným návykům jak florbalovým, tak sportovním. Počínaje rozcvičkou konče protažením. Nechybí specifický rozvoj florbalových dovedností formou kruhového tréninku v malých skupinkách. Hra na každém tréninku je samozřejmostí.

Z tréninkové skupiny KFA poté stavíme soutěžní družstva, která se vždy porovnávaní se staršími hráči v regionu i mimo něj. 

V neposlední řadě nechybí ani velká závěrečná akce tzv. víkendová KFA, kde se setkají rodiče, hráči i trenéři a užijí si společné spoustu zábavy, rekreace a regenerace. 

Původní forma KFA byl jeden trénink/den v měsíci (trénink + regenerace – bazén) pro kategorie přípravka a elévové. 

Nynější forma je trénink pro kategorie přípravka, elévové a mladší žáci každý týden jeden a přidané akce/turnaje navíc.

Budoucí forma a snaha je rozšířit KFA napříč klubem.

  

  

  

  

  

  

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');