ZAVADIL VYCHYTAL NULU A PODPOŘIL JASNOU VÝHRU NAD JAROMĚŘÍ

V neděli se 1.liga přehoupla do své druhé poloviny. Do naší domácí haly přijel tentokrát Sokol Jaroměř. Vzhledem k tomu, že letošní první měření sil skončilo těsným výsledkem 5:2 pro náš tým, tak se dal očekávat vyrovnaný průběh i nyní.

Zápas začal pro náš tým hodně nešťastně, když se hned ve druhé minutě zranil gólman Dan Váradi. Bohužel mu zranění nedovolilo pokračovat a tak do branky musel Váša Zavadil. Ten se mohl se svými spoluhráči radovat poprvé ve čtvrté minutě, kdy Michal Strachota tečoval střelu Michala Klápy. Skóre se opět měnilo v polovině první části, kdy rychlou kombinaci v přesilové hře zakončil Dan Nicklas. Krátce na to předvedl perfektní akci Michal Strachota, který prokličkoval hřiště od své branky až k té soupeřovo a neměl problém ani s překonáním gólmana. Hostující hráči vůbec nestíhali a brzy lovili míček ze své sítě znovu. Úspěšným střelcem byl tentokrát Honza Zavadil, který využil pas od Matěje Svatka. Třetinu snů dokonal v závěru svým premiérovým gólem v karlovarském dresu Tomáš Nushart.

Jaroměř se snažila domácí útočníky rozhodit střídáním brankářů, bohužel pro ně, karlovarskou mašinu to nezastavilo a i druhého gólmana brzy překonala. Při chuti hrající Michal Strachota zkompletoval hattrick. Na gól mu opět přihrál Michal Klápa, pro kterého to byla již třetí asistence v zápase. S tím se však náš kanonýr nespokojil a vzápětí přidal i gól. Osmý hřebíček do pomyslné jaroměřské rakve zatloukl po nádherné kombinaci na jeden dotek kapitán Míra Šnajdr.

Ve třetí třetině se již kluci snažili bavit diváky pěknými kombinacemi, bohužel už si evidentně střelný prach vystříleli a další góly již nepřidali. Kromě útočných akcí však nezapomněli ani na defenzivu, kde pomohli Vášovi Zavadilovi, aby jako první gólman v 1.lize v letošní sezóně vychytal čisté konto. Byl to pro něj již druhé po příchodu do Karlových Varů.

A-tým tedy splnil roli favorita a po výsledku 8:0 bere další tři body do tabulky. V tabulce tedy zůstáváme na prvním místě o tři body před Kladnem. Další utkání nás čeká již v neděli proti Českým Budějovicím.

Na závěr přejeme brzké uzdravení Varaďákovi a věříme, že se brzy vrátí mezi tři tyče.

Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): "Koncentrovaným výkonem po celý zápas jsme si došli pro zasloužené tři body. Děkujeme skvělým fanouškům za atmosféru a soupeři přejeme šťastnou cestu domů."

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř 8:0
4. Michal Strachota, 11. Daniel Nicklas, 13. Michal Strachota, 17. Jan Zavadil, 18. Tomáš Nushart, 29. Michal Strachota, 32. Michal Klápa, 37. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Daniel Váradi 2, Václav Zavadil 19 - Šimon Špaček 6, Jiří Veinfurter 20; po třetinách: 5:0, 3:0, 0:0;

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');