PO SVÁTCÍCH SE SOUTĚŽE OPĚT NAPLNO ROZJÍŽDÍ

Muži se po vánoční přestávce představí v Královo Dvoře. Tým ze středních Čech je na výborném druhém místě se ztrátou šesti bodů na první Chomutov. Před svátky se Hurricani představili ve Františkových Lázních proti Chomutovu a zápas skončil celkem podle očekávání úspěchem hostujícího celku, který vyhrál 6:3. Za domácí se prosadil dvakrát Mosler a jednou Macek. Oba týmy se v této sezoně již jednou střetly a o jeden jediný gól zvítězil Králův Dvůr. Vary se nacházejí na desáté příčce a v případě výhry by se bodově dostaly na tři soupeře před sebou v případě, že by všechny tři celky prohrály.

 

Své zápasy o víkendu sehraj i dorostenci. Ty čeká výlet do Chomutova, kde se utkají s Plzní. První utkání bude proti FBC a to druhé se Slavií. Kluci se nacházejí na pátém místě. S oběma soupeři se již jednou sektali a dopadlo to 50 na 50. FBC dokázali Hurricani udolat 4:3, ale se Slavií si poradit nedokázali a padli 4:7. Zajímavostí určitě je, že tři hráči z kádru jsou v nejproduktivnější desítce celé soutěže. Jsou to Tomáš Müller, Václav Kříž a David Hanč.

 

Hrát budou i mladší žáci, kteří zamíří do Stodu. V této kategorii se nejvíce projevuje práce s mládeží, která je více než skvělá. O víkednu se žáci představí v zápase proti Rokycanům a proti prvnímu Stodu. Proti Rokycanům se již Hurricani představili a s přehledem zvítězili 4:0. Víkend nám tedy slibuje určitě zajímavou podívanou v několika věkových kategoriích.

DAVID KOŠINÁR

 

 

A TÝM PROTI CHOMUTOVU / FR. LÁZNĚ

PO SVÁTCÍCH SE SOUTĚŽE OPĚT NAPLNO ROZJÍŽDÍ

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');