V PŘEDVÁNOČNÍ ČAS ČEKÁ A-TÝM SOUBOJ S BLACK ANGELS

Vánoce již klepou na dveře, v pondělí ti máme Štědrý den. Ještě před tím čeká A-tým poslední zápas v tomto kalendářním roce. A nebude to jen tak nějaký zápas, naším soupeřem budou pražští Black Angels.

Black Angels potvrzuje zatím roli favorita soutěže, když se po šestnácti zápasech vyhřívá na čele ligové tabulky. Aktuálně už má na svém kontě již pět výher v řadě včetně skalpu silných celků jako Hattrick Brno nebo Ústí. Lídr tabulky vyčnívá především vysokou úspěšností střelby . Žádný jiný tým nenastřílel více gólů. Nejproduktivnějším hráčem je již tradičně nebezpečný útočník Jakub Renčín, který drží druhé místo v kanadském bodování. Na jeho útok si tedy bude muset karlovarská obrana dávat obzvlášť pozor.

Karlovarští stejně jako jejich soupeř nemají problém se střílením branek, oba celky patří ke špičce 1.ligy. Dá se tedy očekávat velmi ofenzivní střetnutí, ostatně jako vždy s Black Angels. 

První vzájemný duel dopadl lépe pro tým trenéra Tomáše Janečka, který v Karlových Varech zvítězil vysoko 9:3. Doufejme, že se po sobotním měření sil bilance vyrovná.

Sobota 22.12.2018

Aréna Sparta Podvinný Mlýn

17:00 Black Angels - FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

V PŘEDVÁNOČNÍ ČAS ČEKÁ A-TÝM SOUBOJ S BLACK ANGELS

Partneři