V PÁTEK V ÚSTÍ DRUHÝ ŠKOLNÍ ZÁPAS V SEZÓNĚ

Tento víkend se v Ostravě koná Pohár mistrů a celostátní soutěže během něj budou přerušeny. Naše áčko však svůj zápas odehraje. V rámci takzvaného SCHOOL MATCHE se v pátek dopoledne představí v Ústí.

Oba soupeři mají se školním zápasem zkušenosti, v listopadu se stejné utkání odehrálo u nás v Hale míčových sportů. Do hlediště si tehdy našlo cestu celkem 556 fanoušků převážně ze základních a středních škol, kteří sledovali výhru svého oblíbeného týmu v poměru 8:2.

Ústí v posledních zápasech prokazuje skvělou formu, když vyhrálo šest z posledních sedmi utkání. Díky tomu se tým trenéra Davida Derky posunul na páté místo a pomalu začíná pokukovat po elitní čtyřce, která zajišťuje start čtvrtfinále na domácím hřišti. Na Chomutov aktuálně ztrácí pouze dva body. Celek ze severu Čech patří mezi ty nejproduktivnější v 1.lize. To se odráží i na individuálních statistikách, kde září především Dominik Beneš. Ten se dělí o třetí místo v tabulce střelců s naším Michalem Klápou.

Karlovarský tým se stále veze na vítězné vlně, proti Rožnovu si zapsal na své konto již osmou v řadě. Dominance týmu z lázeňského města se odráží i při pohledu na kanadské bodování. To suverénně vede Michal Strachota, následovaný Michalem Klápou. V elitní desítce se pak stále drží Honza Zavadil a pomalu se k ní blíží i Dan Nicklas.

Zápas začíná netradičně již v 9:30, pokud by jste měli náhodou čas a chuť určitě můžete kluky vyrazit podpořit.

Pátek 10. 1. 2020

SC Sluneta Ústí n./L

9:30 Florbal Ústí nad Labem - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

V PÁTEK V ÚSTÍ DRUHÝ ŠKOLNÍ ZÁPAS V SEZÓNĚ

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');