ELÉVOVÉ SI O VÍKENDU DALI POŘÁDNOU PORCI ZÁPASŮ

Elévové si o víkendu naložili porci čtrnácti zápasů. V sobotu se vydali na turnajový double do Kralup a Náchoda.

Na tradiční turnaj Kralupy open odcestovali v sobotu v brzkých ranních hodinách a odehráli zde 5 zápasů. Poté se přesunuli do 170 km vzdáleného Náchoda na nedělní turnaj o Pohár zámeckého medvěda.

"Kluci v Kralupech odehráli 5 kvalitních zápasů, které skončili většinou rozdílem jedné branky. Postupem turnaje se zlepšovali a v posledním zápase prohráli těsně se suverénem skupiny Ústím 5:6,"okomentoval turnaj trenér a hlavní organizátor celé akce Radek Hloušek.

V Náchodě odehráli 9 zápasů proti týmům z jiné části naší republiky. V úvodní tabulce skončili druzí po jedné výhře, jedné remíze a jedné prohře. V nadstavbové tabulce odehráli dva zápasy s bilancí jedné remízy a jedné prohry. Předkolo o postup do osmifinále zvládli a postoupili do dalších bojů. V osmifinále čekal kluky zápas proti vítězi skupiny B. Výhra 7:1 nad Jaroměří je poslala do semifinále. V boji o finále podlehli budoucímu suverénnímu vítězi turnaje Liberci. O třetí místo nakonec prohráli s Hradcem Králové 3:6.

"Nutno podotknout, že kluci již bojovali s nastřádanou únavou, ale na druhou stranu soupeř hrál skvěle. Ze čtvrtého místa máme obrovskou radost a i kluci si při vyhlášení toto ocenění užívali," doplnil trenér Hloušek.

Na dotaz co tato "tour" elévům dala, odpověděl trenér Hloušek celkem jednoznačně: 

-skvělé zážitky 
-nové kamarádství 
-skvělé turnaje 
-spoustu zábavy

Dále doplnil: "Strávili jsem skvělý víkend se skvělými kluky. Dva turnaje, celkem 14 kvalitních zápasů a neskutečný počet báječných zážitků.  Musím smeknout před kluky jak skvěle zvládli tento náročný víkend. Je to perfektní parta kamarádů se kterými se člověk nikdy nenudí. Pro našeho brankáře Marka Matějku a hráče Jirku Vilíma a Patrika Hudíka byl toto rozlučkový turnaj v kategorii elévů. Chtěl bych tímto klukům popřát hodně zdaru i v jejich nové kategorii a hodně sportovní zážitků."
A ještě dodal k organizaci turnaje v Náchodě: "Jednoznačně musím říct, že turnaj v Náchodě je po florbalové stránce úplně jiná kategorie než turnaj v Kralupech. Velikost hřiště, kvalita rozhodčích a celková organizace turnaje posouvá tento turnaj zcela do jiné úrovně.  Děkujeme organizátorům z Náchodského klubu za pozvání a za skvělou organizaci."

 

Foto týmu po turnaji v Kralupech

ELÉVOVÉ SI O VÍKENDU DALI POŘÁDNOU PORCI ZÁPASŮ

Partneři