TŘI NAŠI HRÁČI SI V SOBOTU ZAHRÁLI REGIONÁLNÍ LIGU

Oliverius, Kalina, Novák. To jsou tři hráči, kteří si včera zahráli v Regionální lize mužů.
 
Karlovy Vary nabídli chebskému Akademiku využití novinky v Přestupním řádu. Trio hráčů z Hurricanu může nastupovat za Vary i Cheb současně bez omezení. Cheb tak získal v boji o čelní příčky v Regionální lize tři velké posily. Pro naše mladé hráče je to určité zpestření přípravy na Národní ligu.
Hurrican tak nadále pokračuje v podpoře regionálních klubů v Karlovarském kraji a po Sokolovu takto nabídl spolupráci i v Chebu.
Do Karlových Varů putuje na střídavý start talentovaný Matěj Svatek, který bude mít dnes premiéru v Národní lize. To je další bonus pro chebský Akademik, hráč, který nabere zkušenosti o dvě soutěže výše.

A jak se našim klukům dařilo? Výraznou měrou přispěli k vysokým výhrám Chebu. Akademik se v neúplné tabulce usídlil na prvním místě.

TJ Baník Sokolov B - USK Akademik Cheb 1:12
Novák 5 (2+3), Kalina 3 (2+1), Oliverius 3 (2+1)
1. FBC Toužim - USK Akademik Cheb 3:12
Novák 4 (2+2), Kalina 3 (1+2), Oliverius 2 (2+0)

 

 

 


zdroj: facebook USK Akademik

 

 

 

TŘI NAŠI HRÁČI SI V SOBOTU ZAHRÁLI REGIONÁLNÍ LIGU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');