NA ZÁVĚR POHÁRU ATRAKTIVNÍ DUEL S FBŠ BOHEMIANS

Vrcholová skupina poháru České pojišťovny napíše v pátek svůj poslední díl. Karlovarští, kteří již nemají šanci na postup změří síly se superligovými FBŠ Bohemians, ti již mají jistotu, že v poháru budou pokračovat dále. 

Pražský celek patří k tomu nejlepšímu co česká florbalová scéna nabízí, v loňské sezóně obsadili klokani v základní části skvělé čtvrté místo. Díky tomu měli v play off výhodu startu na domácí palubovce, kterou ale nevyužili a přes Spartu do semifinále nepostoupili. Letos má trenér Michal Jedlička jistě ještě větší ambice. Před sezónou se však musel vyrovnat se ztrátami v ofenzivě v čele s Jakubem Šárkou. Na zápas s Karlovými Vary nebude připraveno ani několik juniorských reprezentantů, kteří absolvují soustředění v Teplicích. Pravděpodobně tak dostanou příležitost hráči širšího kádru.

Karlovarští trenéři berou pohár spíše jako velké testovaní a hledaní ideální sestavy nově se tvořícího týmu. Zatím se nám příliš nedařilo v ofenzivě,ale to se s přibývajícími zápasy jistě zlepší. 

Ani ne 24 hodin po utkání s Bohemkou startuje ve sportovní hale na Děkance turnaj Prague Challenge. Na tomto turnaji jsme v loňské sezóně obsadili skvělé druhé místo. Jak se nám bude dařit letos? Na svěřence Petra Pánka čeká v základní skupině jejich prvoligový rival Black Angels, třetím týmem ve skupině je pak superligová Česká Lípa, která má ve svém středu bývalého karlovarského borce Petra Novotného. 

Pohár České pojišťovny

Pátek 31.8.2018

SH Děkanka

20:00 FBŠ Bohemians - FB Hurrican Karlovy Vary

Prague Challenge 2018

Sobota 1.9.2018

SH Děkanka

15:30 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa

19:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Black Angels

V neděli jsou pak na programu zápasy play off.

 

 

 

LUKÁŠ KORBEL

NA ZÁVĚR POHÁRU ATRAKTIVNÍ DUEL S FBŠ BOHEMIANS

Partneři