Přijďte podpořit AČKO!

pátek 25. 1. | 20:00

Florbal Primátor NÁCHOD

SUVERÉNNÍ JUNIOŘI JEDOU DO PLZNĚ, HRAJÍ I OBA TÝMY STRŽŮ

Junioři v letošní sezóně zatím válí, v deseti zápasech ztratili body pouze jednou a ligu díky tomu vedou s přehledem již o sedm bodů. O další navýšení svého náskoku budou bojovat v sobotu v Plzni. V prvním zápase se jim do cesty postaví FBŠ Slavia Plzeň B. Plzeňský celek se v tabulce nachází na čtvrté pozici a na svého soupeře má obrovskou ztrátu třinácti bodů. Druhý zápas, to bude pro svěřence Míry Závory derby se Sokolovem. Hurricani v této sezóně zatím svého soupeře s přehledem dvakrát porazili a určitě by se nezlobili, kdyby se podobný průběh opakoval i nyní.

Na minulém turnaji si naši hráči pořádně zastříleli a po drtivé výhře nad Rokycany se nejen vyhoupli do čela všech individuálních i týmových statistik, ale i ukázali, že jim začíná být druhá liga malá. Potvrdí své dominantní postavení i o víkendu nebo se dočkáme nějákého překvapení?

Rozpis zápasů (Slavia VŠ Plzeň)

9:10 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Slavia Plzeň B

11:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Sokolov

Další turnaj čeká o víkendu také oba týmy starších žáků. Tým White jede do Kašperských Hor a tým Black v ten samý den v rámci druhého výkonostního koše do Šťáhlav.

Elitní tým White pod vedením trenéra Davida Štěpána čeká velmi náročný úkol. V cestě za dalšími body se bude muset postavit silnému duu FBC Plzeň blue a FBŠ Slavia Plzeň. Poté je čeká ještě souboj o konečné umístění. 

Rozpis zápasů (SH Kašperské Hory)

9:30 FB Hurrican Karlovy Vary White - FBC Plzeň blue

12:50 FB Hurrican Karlovy Vary White- FBŠ Slavia Plzeň 

Druhý tým Black odehraje o víkendu hned čtyři náročné zápasy. Ve sportovní hale ve Šťáhlavech postupně změří síly s Ostrovem, Slavií Plzeň B, Chebem a plzeňským FBC White. Uvidíme, jak se našim hráčům bude dařit, případně zda se zapojí do bojů o postup do nejvyššího koše. 

Rozpis zápasů (SH Šťáhlavy)

11:20 FB Hurrican Karlovy Vary Black - MDDM Plamen Rescom Ostrov

12:40 FB Hurrican Karlovy Vary Black - FBŠ Slavia Plzeň B

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary Black - FBC Plzeň White

15:20 FB Hurrican Karlovy Vary Black - USK Akademik Cheb

 

LUKÁŠ KORBEL

 

SUVERÉNNÍ JUNIOŘI JEDOU DO PLZNĚ, HRAJÍ I OBA TÝMY STRŽŮ

Partneři