SUPERLIGA V KARLOVÝCH VARECH 23. 1. 2016

Florbalový klub FB HURRICAN z Karlových Varů má bohatou historii, jehož začátky sahají, až do roku 1998. V současné době tento oddíl, který co v počtu družstev přihlášených do soutěží České florbalové unie, patří na absolutní vrchol karlovarského týmového sportu. Možná i proto, že již jedenáctým rokem úzce spolupracuje se ZŠ Konečná. V letošní sezóně úspěšně reprezentuje město celkem 11 družstev. Z toho 8 dětských (přípravka až starší žáci), 2 mládežnická (dorost a junioři) a jedno mužské.

Tento ambiciózní klub se v rámci propagace florbalu v Karlových Varech rozhodl, že v sobotu 23. ledna 2016 v Hale míčových sportů za KV Arenou zorganizuje jedinečný florbalový svátek.
Od rána zde budou běhat za děrovaným míčkem ti nejmenší, pak se představí florbalová mládež a dívky.
Odpoledne sehrají domácí florbalisté zápas 14. kola Národní ligy proti Chomutovu.
Večer přijde na řadu opravdu florbalový bonbónek ve formě 19. kola Tipsport Superligy mezi ACEMA SPARTA Praha a Bulldogs Brno. V přestávkách bude bohatý doprovodný program.

 

V letošní sezóně se mužskému týmu velmi daří. V současné době figuruje na prvním místě tabulky Národní ligy – divize západ, kdy má na svém kontě po dvanácti kolech 33 bodů z 39 možných. Určitě i proto, že poprvé za 17. let své existence hraje domácí zápasy opravdu doma v Karlových Varech. Po vybudování městské sportovní haly na míčové sporty se od září ukazuje před svým publikem. Do hlediště si například v Poháru České pojišťovny proti FBŠ Bohemians našlo cestu přes 360 diváků. Superligový zápas bude možno v Karlových Varech uskutečnit díky partnerské spolupráci s týmem ACEMA SPARTA PRAHA v jehož dresu se představí i dva karlovarští odchovanci Martin Beneš a Miroslav Šnajdr, které požene za vítězstvím, doufejme rekordní počet diváků.

 

zdroj: RADNIČNÍ LISTY 1/16

 

Časový harmonogram celého dne:
08:00 Mladežnický turnaj (elévové, mladší žáci, dívky)
15:00 Národní liga (Karlovy Vary - Chomutov)
18:30 SUPERLIGA (Sparta Praha - Bulldogs Brno)
 

 

VSTUPNÉ:
30,-Kč v předprodeji (poprvé v distribuci 9.1. od 17:30 na zápase mužů) UKONČENO
50,-Kč na místě

Vstupné je celodenní.

Rezervace od soboty 9.1. na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. UKONČENO
Od pondělí 11.1. budou zvýhodněné vstupenky pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky k dispozici na trénincích všech věkových kategorií.
Vstupné na kartu fanouška Sparty ZDARMA.

 

OFICIÁLNÍ Facebook K AKCI: Odkaz

OFICIÁLNÍ PLAKÁT K AKCI

 

 

 

SUPERLIGA V KARLOVÝCH VARECH 23. 1.  2016

Partneři