STARTUJE POHÁR, A-TÝM ČEKÁ NA ÚVOD SILNÝ CHODOV

Čekání je u konce, po netradičně dlouhé pauze čeká A-tým ve čtvrtek první soutěžní zápas. A půjde o opravdu ostrou zkoušku. V poháru Českého florbalu totiž míří do Prahy, kde se utkají se silným Chodovem.

Chodov je na české florbalové mapě pojem, dvojnásobný mistr Superligy. V letošním ročníku měl opět ty nejvyšší ambice, kdy v základní části obsadil třetí místo. V týmu Davida Podhráského najdeme několik hráčů s reprezentačními zkušenostmi, tou nejznámější je určitě Tom Ondrušek, dále stojí za zmínku Jiří Bauer. Florbalovým fanouškům jistě nebudou cizí ani jména Marka Vávry nebo Ondřeje Mikeše. Před sezónou však tým z Jižního Města o několik důležitých hráčů přišel, nejvýznamnějším odchodem se přesun Martina Pražana do Švýcarska, Marek Matějčík pak zamířil do Vítkovic a Mikuláš Krbec do Sparty. V dresu Hurricanů pak působí dva borci, kteří v minulosti oblékli dres Chodova, tím prvním je Michal Klápa a dále pak Honza Běloch s Filipem Chmelíčkem. Oba navíc s Chodovem získali dva mistrovské tituly.

Karlovarský tým má za sebou poměrně intenzivní letní přípravu a několik přátelských duelů, hned třikrát se postavil celkům z nejvyšší soutěže, dále pak Kladnu a Panthers Praha. Výsledkově se nám sice úplně nedařilo, ale to nebylo to nejdůležitější. Trenéři si vyzkoušeli nové posily Dominika Emlara, Štěpána Mertu a Adama Huška. Do hry se pak dostalo také několik karlovarských juniorů. I proti florbalistům Chodova budou trenéři pokračovat v hledání ideálního složení formací, tak aby bylo na první ligový zápas v září vše připraveno. To však nemění nic na tom, že Hurricani jedou do Prahy vyhrát a zapsat první body do pohárové tabulky.Věříme, že jste již všichni natěšeni na pořádný florbal a proto budeme rádi, když nás dorazíte do Prahy podpořit.

Čtvrtek 13. 8. 2020

SH Jižní Město

19:45 Florbal Chodov - FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

 

STARTUJE POHÁR, A-TÝM ČEKÁ NA ÚVOD SILNÝ CHODOV

Partneři