STARTUJE LIGA, A-TÝM PŘIVÍTÁ NA ÚVOD DOMA ÚSTÍ

Od posledního prvoligového duelu uplynulo dlouhých 182 dní. Nyní je však čekání u konce, již v neděli A-tým odstartuje nový ročník 1.ligy. Na úvod přivítá doma Ústí nad Labem.

Ústí je velmi ambiciózní tým, který si již v minulosti vyzkoušel i nejvyšší soutěž o kterou by se rád pokusil i letos. Tomu odpovídají i předsezónní posily, do týmu se vrátili Marek Netopilík, Vojtěch Semerád a Jiří Šafařovský. Minulý týden se pak z Tatranu Střešovice Josef Novák. Jinak tým trenéra Trčky sází především na své odchovance, v uplynulém ročníku ofenzivu táhli především Dominik Beneš a Miroslav Fořt. Celek ze severu Čech se v předsezónní přípravě utkal s několika superligovými soupeři. Liberec a Českou Lípu dokázal dokonce porazit. V poháru pak stejně jako naši borci nestačil na Chodov se Spartou.

Hurricani mají za sebou opravdu vydatnou herní přípravu, kde stihli celkem deset zápasů, proti soupeřům z několika soutěží. Výsledkově jsme sice příliš úspěšní nebyli, nicméně hlavní cíl byl najít a vhodně poskládat formace, začlenit do týmu nové posily a dát prostor našim odchovancům. Nyní uvidíme, jak se to trenérům podařilo. Ti budou mít k dispozici pravděpodobně také nejnovější karlovarské posily Matyáše Velce, který nám vypomůže na střídavé starty ze Sparty a Petra Tormu z FBŠ Gorily Plzeň.  

Zápasy s Ústím patřily vždy k těm nejvíce atraktivním, což se potvrdilo i v poháru, kde jsme sice padli 6:5, utkání však mělo velmi dobré tempo.

Doufáme, že po dlouhé pauze jste již všichni pořádně natěšeni na kvalitní florbal a dorazíte kluky do Míčovky podpořit. Můžete se těšit i na řadu novinek, ať už jsou to nové dresy, nový kapitán a nebo nové posily. A samozřejmě nebudou chybět ani staré známé tváře, které jsou připravené vás opět florbalem bavit. Takže v neděli se všichni vidíme v Hale míčových sportů.

Neděle 6. 9. 2020

HMS Karlovy Vary

17:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí

 

LUKÁŠ KORBEL

STARTUJE LIGA, A-TÝM PŘIVÍTÁ NA ÚVOD DOMA ÚSTÍ

Partneři