Přijďte podpořit AČKO!

sobota 20. 10. | 14:00

TJ Slovan HAVÍŘOV

DOROST "B" I STARŠÍ ŽÁCI SE O VÍKENDU TRÁPILI

Týmu Black starších žáků se domácí turnaj vůbec nepovedl. Naši hráči se trápili především v koncovce a po prohrách 3:2 s Toužimí, 4:2 proti FBC Plzeň white a 5:2 s Florbalovou školou Plzeň obsadili na turnaji třetího koše poslední místo.

Ani jejich kolegům z týmu White se na turnaji v Plzni příliš nedařilo. V prvním zápase byli domácí Slavii vyrovnaným soupeřem, bohužel Plzeň ukázala zkušenost a zápas ovládla poměrem 5:2. Úspěšnými karlovarskými střelci byli Ondra Ančinec a Damián Koura. Zápas proti Rokycanům byl bohužel jednoznačnou záležitostí, naši hráči si z něj odnesli drtivou porážku 12:1. Jediným Hurricanem, který překonal gólmana Rokycan byl Dan Neckář. Chuť si starší žáci spravili alespoň v souboji o konečné páté místo. V něm přetlačili celek Klatov 7:4. Hattrickem se pod výhru podepsal Jirka Šťovíček, dvě branky přidal Ondra Ančinec, po jedné pak Nicolas Beneš s Damiánem Kourou.

Dorost B v Klatovech nebodoval

Ani dorostencům se tentokrát příliš nedařilo. V prvním utkání proti FBŠ Slavii Plzeň B sice dlouho drželi krok a v úvodu druhé třetiny zásluhou Jirky Šťovíčka dokonce vyrovnali. Domácí celek byl však efektivnější v koncovce a čtyřmi brankami nakonec rozhodl o svém vítězství. Za karlovarský celek už pouze v závěru korigoval na konečných 2:5 Petr Šťovíček.

FB Hurrican Karlovy Vary B - FBŠ SLAVIA Plzeň B 2:5
14. Jiří Šťovíček, 33. Petr Šťovíček - 12. Tomáš Voříšek, 19. Damián Koura, 19. Jáchym Prošek, 21. Jiří Čížek, 27. Šimon Běloch; rozhodčí: Jakub Iha - Vojtěch Jahn; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Štefan Chyla 20 - Matěj Trnka 19; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:1;

I ve druhém zápase proti lídrovi soutěže z Klatov měli svěřenci Fandy Novohradského dobrý nástup a po první třetině drželi těsné vedení 1:0. O gól se postaral Martin Krejčí. Ve druhé třetině sice Klatovy vyrovnaly, vzápětí však vrátil našim dorostencům vedení Ondra Ančinec. To však bylo od karlovarského týmu vše, naproti tomu Klatovy ukázaly, proč vedou 2.ligu dorostu a díky šesti přesným zásahům mohly slavit výhru 7:2.

SPORT CLUB Klatovy - FB Hurrican Karlovy Vary B 7:2
20. Kamil Gajdoš, 22. Jan Holý, 22. Jaroslav Jiřík, 26. Jaroslav Jiřík, 28. Adam Žežula, 30. Václav Liška, 32. Adam Žežula - 5. Martin Krejčí, 20. Ondřej Ančinec; rozhodčí: Jakub Iha - Vojtěch Jahn; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Štauber ? - Roman Zápolský ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 4:0;

Dorost B se tedy z předposledního turnaje vrací bez bodu. Sezónu uzavřou Hurricani za tři týdny, kdy se utkají s Rokycany a FBC Plzeň B.