V POSLEDNÍM KOLE JEŠTĚ JEDNOU DO HAVÍŘOVA

Minulý víkend propukla v Karlových Varech velká radost, A-tým přehrál Bulldogs Brno a definitivně tak stvrdil své vítězství v základní části. V sobotu proti Havířovu tak již mohou hrát v klidu a připravit se na play off.

Slovan má stejně jako naši borci o svém umístění v základní části jasno, v tabulce mu náleží dvanácté místo, ze kterého se již nemohou posunout ani v případě výhry, poněvadž s Gullivers, kteří jsou před nimi o tři body mají horší vzájemné zápasy. Havířovským soupeřem v cestě za záchranou soutěže budou buď Petrovice nebo Rožnov. Sobotní duel tak bude pro oba soupeře spíše přípravou na rozhodující fáze sezóny, kde však každý bude mít trochu jiné starosti. Lídrem bodování je Michal Kozelský.

V karlovarském týmu panuje po minulém víkendu spokojenost, po výhře nad Brnem s jistotou vyhrajeme poprvé v historii základní části 1.ligy a do vyřazovacích bojů tak vstoupíme v roli největšího favorita, který bude bojovat o postup do Superligy. V Havířově tak mají kluci ideální šanci vyzkoušet si různé herní varianty a naladit se na klíčové boje vítězně. Určitě si rovněž budou chtít trochu zlepšit bilanci ve venkovních utkáních, poněvadž pokud Hurricani ztráceli letos body, bylo to pouze na hřištích soupeřů. Doma naplno bodovali ve všech třinácti případech. Pro svěřence Petra Pánka je to poslední utkání před čtrnácti denní pauzou, během které se odehraje předkolo 1.ligy. 

V prvním měření sil nás Havířov pořádně potrápil, v úvodním utkání letošního ročníku sice naši borci vyhráli 7:5, byl to však pořádný boj. Uvidíme, jak to dopadne nyní, sice již v uvozovkách o nic nejde, ale naši hráči jistě budou chtít uspět, aby se s základní částí rozloučili vítězně a udrželi Brno v odstupu. Pokud by jste se někdo náhodou chystal na výjezd nebo se v pohyboval někde v okolí, tak upozorňujeme, že ač se utkáme s Havířovem, duel se odehraje v Ostravě.

Sobota 22. 2. 2020

SC Dubina Ostrava

18:00 TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

 

V POSLEDNÍM KOLE JEŠTĚ JEDNOU DO HAVÍŘOVA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');