Přijďte podpořit AČKO!

pátek 25. 1. | 20:00

Florbal Primátor NÁCHOD

ZÁPAS VĚNOVANÝ NEJEN ŠKOLÁKŮM - SCHOOL MATCH

Jedna z největších akcí čeká náš tým již tuto středu. V Hale míčových sportů se odehraje takzvaný SCHOOL MATCH. S tímto nápadem přišli jako první superligoví Bohemians a postupně ho začínají praktikovat i další týmy v Superlize. Karlovy Vary však budou prvním týmem, kdo podobný projekt vyzkouší v 1.lize. Tento zápas je specifický tím, že se odehraje v dopoledních hodinách a diváckou kulisu by měly tvořit, jak napovídá název, především děti z různých škol z Karlových Varů a okolí. V nejvyšší mužské soutěži se tyto zápasy těší velkému zájmu, uvidíme jak vysoká návštěva zavítá na zápas 1.ligy a zda se třeba nebudou přepisovat rekordy v návštěvnosti.

Hurricani se k tomuto duelu pozvali soupeře z nedalekého Chomutova. Chomutov se v úvodu letošní sezóny seznamoval s nástrahami 1.ligy. Ve druhé polovině sezóny však šel nahoru a po bodové sérii, kdy z posledních šesti zápasů vytěžil třináct bodů dokonce začal pokukovat po play off. Na osmé místo, které je poslední vstupenkou do vyřazovacích bojů ztrácejí chomutovští hráči pouhé tři body. Tým trenéra Martina Bociana táhne především dvojice Petr Pastor a Petr Linc. Oba se nacházejí v nejlepší desítce kanadského bodování. Uhlídat tyto dva střelce tedy bude jeden ze základních úkolů v cestě za třemi body. 

Karlovarští v minulém kole přetlačili Ostravu a opět posílili své šance na play off. Aktuálně se nachází na sedmém místě a na deváté Brno mají náskok čtyř bodů.

Oba soupeři se v letošní sezóně utkali již dvakrát. První duel svedli v září na chomutovské palubovce, kde slavili vítězství 8:7 v samostatných nájezdech naši borci. Chomutovu se povedla odveta v pohárovém střetnutí. Uvidíme kdo bude úspěšnější tentokrát a přiblíží se tak vytouženému cíli. 

Pokud se nechystáte ve středu do práce nebo do školy určitě přijďte do Haly míčových sportů (HMS) podpořit naše borce. Utkání s názvem SCHOOL MATCH slibuje bouřlivou kulisu a oba týmy vám jistě dopřejí atraktivní podívanou. 

Středa 7.2.2018

HMS Karlovy Vary

10:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov

 

 

LUKÁŠ KORBEL

ZÁPAS VĚNOVANÝ NEJEN ŠKOLÁKŮM - SCHOOL MATCH

Partneři