A-TÝM ZDEMOLOVAL ROŽNOV A PRODLOUŽIL VÍTĚZNOU SÉRII

V sobotu se A-tým vydal na druhý konec republiky, kde proti Rožnovu chtěl úspěšně zahájit rok 2020 a zároveň prodloužit svou vítěznou šňůru již na osm zápasů.

Naši borci měli dobrý vstup do utkání a již ve třetí minutě se dostali do vedení, když povedenou přihrávku od nového kapitána Michala Strachoty zužitkoval Jirka Mutínský. Domácí si dlouho nedokázali vytvořit vážnější šanci, krátce před půlkou první třetiny však dostali k dispozici přesilovou hru, kterou dokázali využít. Skóre se opět měnilo o pět minut později, kdy Tomáš Nushart naservíroval míček Honzovi Zavadilovi a ten svůj projektil umístil přesně pod břevno rožnovské branky. V závěru dostali i Hurricani výhodu přesilové hry a i oni byli úspěšní. Střelu Dana Nicklase tečoval před brankou Michal Klápa.

Pokud si domácí dělali jakékoliv naděje na zvrat, tak ty vzali velmi rychle za své. Karlovarští hráči si totiž otevřeli na palubovce střelnici a postupně přidávali jednu branku za druhou. Ve dvaatřicáté minutě svítil na ukazateli skóre stav 1:10. Hodně při chuti byl Jirka Mutínský, který zkompletoval hattrick a také David Čermák. Ten se trefil dvakrát a byly to pro něj první góly v karlovarském dresu.

Ve třetí třetině došlo v naší brance ke střídání, kdy Vášu Zavadila nahradil Tomáš Bartůšek, domácí obrana na něj recept najít nedokázala a tak se juniorský gólman mohl radovat z nuly na svém kontě. Druhým klíčovým hráčem třetí části byl Tomáš Nushart, ten během čtrnácti minut nasázel čistý hattrick, celkově si ze zápasu odnesl čtyři body, stejně jako Michal Strachota, který tak stylově oslavil svůj první zápas s kapitánskou páskou.

A-tým tedy neměl s Rožnovem žádné problémy a připsal si osmou výhru v řadě. Díky zisku třech bodů jsme si definitivně zajistili přímý postup do play off. Příští víkend mají všechny prvoligové týmy, až na dva, jedním z nich jsou naši borci, kteří jedou v pátek do Ústí na SCHOOL MATCH.

Pozápasový komentář našeho hlavního trenéra Petra Pánka: "Od začátku do konce koncentrovaný výkon. Čekali jsme, že nás soupeř prověří více. Děkuji jemu a divákům za zápas."

1. FBK Rožnov p/R - FB Hurrican Karlovy Vary 1:13
9. Pavel Barabáš - 3. Jiří Mutínský, 14. Jan Zavadil, 19. Daniel Nicklas, 21. Michal Strachota, 26. Martin Koubek, 26. Jiří Mutínský, 30. David Čermák, 30. Jiří Mutínský, 33. Michal Klápa, 33. David Čermák, 43. Tomáš Nushart, 46. Tomáš Nushart, 57. Tomáš Nushart; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 5 + Patrik Hegar (ROZ) OS:3 + Martin Koubek (KLV) OS; využití: 1:3; diváků: 103; zásahy brankářů: Marek Obšivač 17, Zdeněk Raška 8 - Václav Zavadil 9, Tomáš Bartůšek 7; po třetinách: 1:3, 0:7, 0:3;

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');