PRVNÍ VENKOVNÍ UTKÁNÍ NA PŮDĚ NOVÁČKA Z JAROMĚŘE

Po první domácí výhře čeká A-tým o víkendu první výjezd ven. V neděli zavítá na palubovku Jaroměře. 

Jaroměř v loňské sezóně ovládla Národní ligu a vybojovala si právo startovat v sezóně 2019/2020 startovat v 1.lize. Kdo si myslel, že se bude Jaroměř v nové soutěži rozkoukávat, byl na omylu. Hned v prvním zápase její hráči přejeli v Praze Start98 jasně 8:3 a odvezli si domů všechny body. O příval bodů se nejvíce stará Dominik Emlar, který táhl tým již vloni a ani po postupu o patro výše nepolevuje. Proti Startu přispěl k výhře čtyřmi body. 
 
Také karlovarští hráči mají za sebou úspěšný vstup do sezóny, na první výhru se ale pořádně nadřeli. Když se podíváme na průběh našeho zápasu s Havířovem a toho, který odehrála Jaroměř, tak uvidíme, že je zde jistá podobnost. Pomalý start, málo branek v úvodu zápasu, ale o to drtivější závěr. Doufejme, že to nyní takové drama nebude a připíšeme si další důležité body. 
 
Pro Jaroměř půjde o první domácí utkání v 1.lize, tudíž se dá očekávat velká divácká podpora, takže pokud by jste měli v neděli čas a chuť určitě vyrazte do Jaroměře, ať tam i naši kluci mají své fanoušky.
 
Neděle 15.9.2019
 
ASVA Jaroměř
 
17:00 TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary
 
 
LUKÁŠ KORBEL
PRVNÍ VENKOVNÍ UTKÁNÍ NA PŮDĚ NOVÁČKA Z JAROMĚŘE

Partneři