PROTI BULDOKŮM O VÍTĚZSTVÍ V ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Play off se blíží a o tomto víkendu kluky čeká poslední domácí utkání. A půjde o hodně, přijedou totiž brněnští Buldoci, kteří jsou v tabulce hned za námi.

O SOUPEŘI

Když Bulldogs vstoupili do sezóny porážkou s Kladnem, možná si někteří fanoušci říkali jak silný bývalý superligový celek bude. Ten však na porážku šesti výhrami a bylo jasné, že se s ním bude muset počítat. Aktuálně navíc drží další dlouhou sérii, kdy vyhrál hned jedenáctkrát v řadě, jediný bod ztratili svěřenci kouče Kyzlinka proti Petrovicím. Poslední porážka se tak datuje ještě do roku 2019 a hádejte, kdo jí má na svědomí, ano byli to právě naši borci, tehdy jsme Bulddogs přehráli 7:3. Brno patří spíše mezi defenzivně laděné týmy, když se podíváme na tabulku vstřelených branek, tak tam se řadí do průměru první ligy. Naopak v inkasovaných patří ke špičce, se sto třemi jsou třetí nejlepší, za Kladnem a právě svým sobotním soupeřem. Že Brno dokáže vyhrávat utkání na malý počet gólů dokládá i pohled na statistiky z posledního kola, kdy přehrálo Start 4:2. Ze hřišť soupeřů se zatím buldoci vraceli z prázdnou dvakrát, kromě již zmíněného Kladna nezvládli trochu překvapivě zápas v Jaroměři. Nejproduktivnějším duem týmu jsou Adam Konečný a Martin Grlický. 

O NÁS

Karlovarský celek se musí hodně rychle vzpamatovat z nejhorší porážky, kterou utrpěl minulý týden v Havířově. Díky tomu povolil buldokům, aby se na ně bodově dotáhli a aktuálně tak mají oba soupeři na čele shodně jednašedesát bodů. Naši borci zatím doma neztratili ani bod a nyní je potřeba, víc než kdy jindy, aby to tak zůstalo. Hurricani se tradičně budou chtít opřít o silný útok, neboť se v minulém kole dostali jako první přes hranici dvou set vstřelených branek.

POHLED Z KABINY

Útočník Dan Nicklas

"Buldoci jsou velmi nepříjemný soupeř, hrají hodně na míčku na své polovině a vyčkávají na ideální chvíli, kdy zaútočit. Pro soupeře je to dost nepříjemné, nicméně věřím, že si stejně jako v prvním zápase počkáme na své šance a využijeme je.

Psychická výhoda bude na naší straně, jelikož jsme v Brně vyhráli a navíc všichni víme, že jsme doma neztratili ani bod a před našimi fanoušky jsme velmi silní. Určitě budeme chtít tento trend udržet. Půjde o hodně, každý chce základní část vyhrát, aby měl co nejlepší výchozí pozici do play off, ať už s ohledem na začátek všech sérií v domácím prostředí nebo při výběru soupeřů.

Doufám, že naši úžasní fanoušci dorazí v co největším počtu, jelikož lepší zápas si před play off přát nemohli. Po facce v Havířově doufám, že zvítězíme a ukážeme naší sílu. Byla by škoda přijít o první místo, které držíme v podstatě celou sezónu."

Sobota 15. 2. 2020

HMS Karlovy Vary

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno

 

LUKÁŠ KORBEL

PROTI BULDOKŮM O VÍTĚZSTVÍ V ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');