POSLEDNÍ TEST PŘED PLAY OFF, V SOBOTU PŘIJEDOU VINOHRADY

Základní část je již skoro minulostí a vše směřuje k vrcholu sezóny-play off. Karlovarský A-tým letos čeká premiéra mezi elitou 1.ligy a nyní zbývá vyřešit poslední otázku a to, z jaké pozice do vyřazovacích bojů půjde.

Rozhodující utkání se odehraje v sobotu po obědě, kdy do Haly míčových sportů přijedou Královské Vinohrady. S tímto soupeřem jsme letošní úspěšnou pouť začali, a tak ji nyní se stejným soupeřem trochu symbolicky i zakončíme. Vinohrady se v tabulce zatím nachází na šestém místě, to však nic neznamená, jelikož v play off budou, vzhledem ke zkušenostem ze Superligy, patřit k největším favoritům. Vinohrady v letošní sezóně nejsou příliš ofenzivním týmem, ze všech celků, které postoupily do play off, nastřílely nejméně branek. Co se týče obrany, tak tam je to přesný opak. Náš soupeř se pyšní nejlepší prvoligovou obranou, kterou z branky diriguje gólman s nejlepšími statistikami Martin Dejmal.

Bude určitě zajímavé sledovat jeho konfrontaci s karlovarským útokem, který v posledních zápasech funguje opravdu bravurně. Jeho lídr Michal Klápa se minulý víkend dokonce dostal do elitní desítky kanadského bodování. Také je zajímavé, že před nejproduktivnějším hráčem Vinohrad Petrem Hartmanem se v produktivitě drží hned pět Hurricanů.

Úvodní střetnutí v této sezóně dopadlo lépe pro tým z hlavního města, který se radoval z těsné výhry 5:4. Nyní je však situace jiná, naši hráči na domácím hřišti dominují a patří k absolutní špičce, v posledních zápasech se navíc mohou pochlubit nejlepší formou ze všech týmů.

Nedělní zápas je poslední prověrkou před vyřazovacími boji. Přijďte si rozcvičit hlasivky a naše hráče vyhecovat k co nejlepšímu výkonu. Podpora fanoušků bude obzvlášť důležitá, protože v případě výhry začneme play off doma.

Sobota 3.3.2018

HMS Karlovy Vary

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - SKV Praha

 

 

LUKÁŠ KORBEL

POSLEDNÍ TEST PŘED PLAY OFF, V SOBOTU PŘIJEDOU VINOHRADY

Partneři