PODKRUŠNOHORSKÉ DERBY, ÁČKO ZMĚŘÍ SÍLY S LITVÍNOVEM

Minulý víkend jsme doma přivítali jednoho z nejvzdálenějších soupeřů, tak nyní A-tým čeká jeden z nejkratších výjezdů. V souboji dvou podkrušnohorských celků totiž zavítají do Litvínova. 

Litvínov aktuálně neprožívá povedené období. Po výbuchu v Náchodě, kde s nováčkem soutěže prohrál vysoko 12:6 prodloužil svou sérii porážek již na číslo pět. Díky tomu se v tabulce nachází s pouhými pěti body až na dvanáctém místě.

 Tým okolo zkušeného matadora Daniela Huliče, který je aktuálně nejlepším hráčem týmu, ale také hrajícím trenérem sráží především špatná obrana, Žádný jiný celek nedostal zatím více branek. Co se týče útoku, tak tam jsou na tom oba nedělní soupeři podobně, ve vstřelených brankách patří k prvoligovému průměru. 

To karlovarští půjdou do zápasu posíleni víkendovou domácí výhrou nad Havířovem. Díky ní se v tabulce posunuli na šesté místo před Kladno, které naposledy překvapivě ztratilo na půdě poslední Ostravy a o skóre také před České Budějovice. Šesté místo však neodpovídá možnostem našeho týmu a určitě se postupem času budeme posouvat k vyšším patrům. První liga je letos taky o poznání vyrovnanější, mezi třetím a sedmým je rozdíl pouhých šesti bodů. 

Do Litvínova je to autem něco málo přes hodinku, takže pokud by jste si chtěli zpříjemnit sobotní den, můžete vyrazit podpořit partu okolo kapitána Míry Šnajdra a pomoci jim k dalším bodům do tabulky.

Sobota 27.10.2018

SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

18:30 SK Bivoj Litvínov - FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

 

 

PODKRUŠNOHORSKÉ DERBY, ÁČKO ZMĚŘÍ SÍLY S LITVÍNOVEM

Partneři