Přijďte podpořit AČKO!

pátek 25. 1. | 20:00

Florbal Primátor NÁCHOD

PO TÝDNU OPĚT DOMA S VINOHRADY, STARTUJE PLAY OFF

Je to tady, okamžik na který čekali všichni milovníci florbalu v Karlových Varech. O víkendu odstartuje dvěma zápasy naše historicky první play off v 1.lize. Hurricani si jako třetí tým po základní části za svého soupeře zvolili TJ Sokol Královské Vinohrady (SKV).

Vinohrady se v základní části umístily na sedmém místě se ztrátou sedmi bodů na náš tým. Play off je však úplně jiná soutěž a pražský celek bude jistě chtít uplatnit zkušenosti ze svého působení v Superlize. Hlavní zbraní Vinohrad v základní části byla především pevná obrana. Žádný jiný celek nedostal méně branek.

Karlovarští fanoušci mají poslední utkání s tímto soupeřem jistě v živé paměti. Odehrálo se totiž minulý týden, kdy v posledním utkání základní části bral po výsledku 7:3 výhru náš A-tým.

Pokud Vinohrady těží z vynikající obrany, tak Hurricani se mohou spolehnout i na útok. V základní části nastříleli hned po suverénních Black Angels nejvíce branek. Hodně vidět byli naši hráči i v individuálních statistikách, pět z nich se dostalo do elitní třicítky kanadského bodování. Nesmíme však zapomenout ani na gólmana Dana Váradiho, který patří mezi nejlepší gólmany 1.ligy a rozhodně na něj bude trenér Petr Pánek hodně spoléhat.

Play off 1.ligy, to je něco, co jsme v Karlových Varech nikdy neměli. Proto určitě neváhejte a přijďte v sobotu a neděli podpořit naše borce v nejdůležitější fázi sezóny. Úspěšný vstup bude důležitý pro další vývoj série. Hraje se opravdu o hodně, vítěz se přiblíží k vysněnému postupu do Superligy.

Sobota 10.3.2018

HMS Karlovy Vary

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary – TJ Sokol Královské Vinohrady

Neděle 11.3.2018

HMS Karlovy Vary

16:30 FB Hurrican Karlovy Vary – TJ Sokol Královské Vinohrady

 

 

LUKÁŠ KORBEL

PO TÝDNU OPĚT DOMA S VINOHRADY, STARTUJE PLAY OFF

Partneři