PO REPREZENTAČNÍ PŘESTÁVCE PŘIVÍTÁME NOVÁČKA 1.LIGY

Domácí Mistrovství světa je minulostí a o víkendu se opět naplno rozjedou ligové soutěže. A-tým čeká v sobotu poslední domácí utkání v tomto kalendářním roce. Do Míčovky zavítají štíři z Českých Budějovic. 

České Budějovice patří mezi prvoligové benjamínky. Při pohledu na tabulku by jste však neřekli, že se ve druhé nejvyšší soutěži pohybují první sezónu. Tým z jihu Čech drží skvělé sedmé místo a naše hráče ztrácí pouhé dva body, což je na nováčka skvělý počin. Jediné, kde mají svěřenci Lukáše Malého rezervy je produktivita, žádný z týmů elitní osmičky nenastřílel méně branek. Lídrem bodování je Radek Hanák následován hrajícím trenérem Lukášem Malým.

Karlovarští budou chtít zapomenout na dvě porážky, které zaznamenali před Mistrovstvím světa. Uvidíme, zda jim reprezentační přestávka pomohla.

První měření obou celků dopadlo lépe pro Hurricany, kteří však zvítězili až v prodloužení a to 5:4. Věřme, že nyní už to bude na plný bodový zisk.

Sobotní duel je zároveň posledním domácím duelem v roce 2018 a proto neváhejte a přijďte všichni do Haly míčových sportů ukázat Českým Budějovicím, jací skvělí fanoušci ve Varech jsou.

Sobota 15.12.2018

HMS Karlovy Vary

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři České Budějovice

PO REPREZENTAČNÍ PŘESTÁVCE PŘIVÍTÁME NOVÁČKA 1.LIGY

Partneři