PO DLOUHÉ PAUZE STARTUJE A-TÝM O VÍKENDU HERNÍ PŘÍPRAVU

Už je to více než sto dní, co nám pandemie Koronaviru ukončila výborně rozjetou sezónu. Již o tomto víkendu startuje A-tým herní přípravu na tu novou.

Potřetí vyráží do Prahy na turnaj Prague Challenge, který pořádají superligoví Bohemians. Ve sportovní hale na Děkance se utká celkem šest týmů rozdělených do dvou skupin. Ve skupině A jsou aktuálně nejlepší tým v Česku Mladá Boleslav, domácí Bohemians a Liberec.

Ve druhé doplní Hurricany Pardubice a náš v posledních měsících nejčastější soupeř z Kladna. Oba zápasy jsou na programu v sobotu, v neděli se pak bude hrát o celkové umístění.

Pro kluky bude turnaj uprostřed letní dřiny jistě příjemným zpestřením, což očekává i jeden z našich trenérů Marek Mandler, který se sice zápasů nezúčastní, jelikož dokončuje studium vyšší trenérské licence. I tak se s námi podělil o své dojmy před turnajem.

"Na turnaj se moc těšíme, čeká nás konfrontace se silnými soupeři. Očekáváme, že budou kluci nemotorní a těžkopádní na hokejkách, tak jak to má v červnu být, když se pořádně maká na letní přípravě. Zároveň jsem zvědavý, jak se bude dařit novým akvizicím a jak budou fungovat nové vazby mezi hráči.

Co se týče kádru, tak do hry nasadíme 21 hráčů, včetně posil Dominika Emlara, Adama Huška, Štěpána Merty, či z juniorů přecházejícího Tomáše Zdeňka.

Jinak ohledně letní přípravy jsme zatím nadmíru spokojeni, měli jsme trochu obavy, jak kluci budou zvládat větší tréninkovou zátěž, zatím je však můžeme jedině pochválit. V dalším průběhu přípravy nás čeká celá řada zajímavých přípravných duelů s Královskými Vinohrady, Panthers Praha nebo německým mistrem Lipskem. Moc se také těšíme na pohárovou konfrontaci s týmy Sparty, Chodova a Ústí."

Turnaj se odehraje ve sportovní hale na Děkance a bude samozřejmě otevřená všem fanouškům, kterým již florbal chybí. Pokud by jste přeci jen dorazit nechtěli nebo nemohli, tak se všechny zápasy budou přenášet přes internetovou platformu TVCOM.

Rozpis zápasů (SH Děkanka)

Sobota 19. 6. 2020

12:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Sokoli Parubice (VIDEO)

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno (VIDEO)

 

LUKÁŠ KORBEL

PO DLOUHÉ PAUZE STARTUJE A-TÝM O VÍKENDU HERNÍ PŘÍPRAVU

Partneři