ZŠ KONEČNÁ USPĚLA V TURNAJI THING BLUE CUP

V úterý 17. 3. se uskutečnil v Praze ve Sportovní hale Jižní město (hraje zde a trénuje extraligový pražský Chodov) další pokračování školského turnaje pod názvem Thnik Blue Cup. Jednalo se o sekci TOP 8 Západ, kam se sjela nejlepší družstva chlapců z celých Čech, aby zabojovala o tři postupová místa do Finálového turnaje. Jednotlivá družstva byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech týmech. Následovalo play-off a tři nejlepší družstva dle konečného umístění postoupila do celorepublikového Finálového turnaje, který se odehraje v Praze 17. dubna 2015.

Do TOP nejlepších týmů Čech se probojovala i Základní škola Konečná Karlovy Vary, když vyhrála krajské kolo. Většina hráčů z této školy hraje současně i za Hurricany a klub s ní úzce spolupracuje. Trenéry tohoto výběru jsou Karel Hyke a David Štěpán. A jak si mladí florbalisté vedli?

VÝSLEDKY VE SKUPINĚ:
Lyčkovo náměstí – ZŠ Konečná 2:3
ZŠ Rudná – Bílí trhači 2:4
Bílí trhači – ZŠ Konečná 0:4
Lyčkovo náměstí – ZŠ Rudná 4:4
ZŠ Konečná – ZŠ Rudná 7:2
Bílí trhači – Lyčkovo náměstí 8:3

Svojí skupinu jasně vyhráli a postoupili z prvního místa rovnou do semifinále.

 

Čtvrtfinále
Bílí trhači – Masarykova ZŠ 6:2
ZŠ Kaplice – Lyčkovo náměstí 3:9

Semifinále
ZŠ Konečná – Lyčkovo náměstí 8:4
FbC Štíři Meziboří – Bílí trhači 4:6

V semifinále narazili znovu na pražskou ZŠ Lyčkovo náměstí a znovu ji porazili, tentokrát 8:4.

Finále
ZŠ Konečná – Bílí trhači 5:7

Ve finále se tedy znovu utkali se základkou z Liberce Bílý trhači. Vyrovnaný zápas nakonec vyhráli liberečtí. Nicméně karlovarské to nemusí mrzet, neboť i přes prohru ve finále postupují do celorepublikového Finálového turnaje (viz tabulka níže). Základní škole Konečná gratulujeme ke skvělému výsledku a reprezentaci města a kraje.

 

Tým složený z žáků ZŠ Konečná:
Chyla Štefan (B),Horký Dominik (B), Růžek Filip (C), Prokop Robin, Sapoušek Robin ,Beneš Nicolas, Fuksa Marek, Kubát Matěj, Osten David, Bíba Štěpán, Hrdlička Václav, Meškán Jakub. Pedagogický dozor a trenér v jedné osobě Karel Hyke.

 

 

Dále bychom chtěli vyzdvihnout zejména dva hráče, kteří se dostali do All-star team turnaje. Jako útočník byl zvolen Matěj Kubát a jako nejlepší brankář byl zvolen Štefan Chyla. Klukům také gratulujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZŠ KONEČNÁ USPĚLA V TURNAJI THING BLUE CUP

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');