CELÉMU KLUBU PŘÍPRAVKA UZAVŘELA SEZÓNU, HRÁLY I DÍVKY

V neděli odehrála přípravka své poslední zápasy v této sezóně. Uzavřela tím i sezónu celému klubu.

"Děti si jako vždy turnaj užily a už se těší na novou sezónu. Někteří z nich přestoupí do vyšší kategorie elévů a naleznou nové kamarády i trošku odlišnější formu tréninků. K těm mladším zase přijdou děti z naší minipřípravky a nových náborů. Letošní sezónu hodnotím velice dobře, všichni jsme si to užili. Hlavně chci poděkovat rodičům, kteří nám pomáhali a děti podporovali," uzavřel sezónu trenér přípravky Miroslav Šnajdr.

 

V Karlových Varech se také tuto neděli uskutečnil turnaj dívek. Premiérově se zde utkaly mladší žákyně (9-13 let) v rámci projektu podpory regionální unie.

Turnaje se účastnilo 12 týmů z deseti měst a tří krajů. Karlovarský kraj reprezentoval domácí tým Karlových Varů, dále Chodov a Sokolov. Z Plzeňského kraje dorazila FBŠ Slavia Plzeň, Klatovy a Tlučná. Ústecký kraj poslal nejvíc zástupců a to konkrétně Chomutov, Litvínov, Podbořany a Kadaň. Na čtyřech hřištích se během odpoledne odehrálo celkem 31 zápasů.
Celý turnaj nakonec vyhrál tým TJ Tlučná. Ve finále porazil Florbal Chomutov 6:5. Třetí byly hráčky Kadaně.

"Nově založená kategorie mladších žákyň při ZŠ Poštovní za podpory DDM K. Vary si mohla vyzkoušet atmosféru opravdových zápasů, ale hlavně si ověřit dovednosti, které získala po dobu tréninků. Sešlo se nám 14 dívek do pole a dvě brankářky. Pro každou z nich to byli cenné zkušenosti, které do budoucna mohou zhodnotit. Věřím, že tato akce přiláká další dívky v našem městě, které by chtěly tento skvělý sport vyzkoušet a do budoucna možná i reprezentovat Karlovy Vary," okomentoval akci trenér Lukáš Grundler.

CELKOVÉ POŘADÍ
1. TJ Tlučná
2. Florbal Chomutov
3. FBC DDM Kadaň
3. Severky
4. SPORT CLUB Klatovy
5. TJ Plamen Chodov
6. FB Hurrican Karlovy Vary BLACK
7. Tatran Mocné Tuleňky Podbořany
8. FBŠ Slavia Plzeň
9. SPORT CLUB Klatovy BENFICA
10. FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
11. Florbal Sokolov

 

FOTOGALERII K TURNAJI NALEZNETE NA NAŠEM FLICKRU ZDE

 

 

Týmy dívek Karlových Varů při společné fotu

CELÉMU KLUBU PŘÍPRAVKA UZAVŘELA SEZÓNU, HRÁLY I DÍVKY

Partneři