PŘÍPRAVKA A MLADŠÍ ŽÁCI PŘIVEZLI MEDAILE

PŘÍPRAVKA
V neděli se vydali naši nejmenší na ligový turnaj do Sokolova. Dva týmy Hurricanu pod vedením mladých asistentů trenéra Denisy Marešové, Dominika Starého, Terezy Popadincové a Vládi Třešňáka vybojovali cenné medaile.

"Oba týmy si dobře zahráli a udělali mi radost. U modrých na tom bodově byli nejlépe Jarda Halberštát, David John a Kuba Skuhravý. V bráně skvěle chytal Lukáš Haláček. U stříbrných musím vyzdvihnout Luboše Lehockýho, Kubu Rolence a Štěpána Hlaváčka. Výborně chytal malý Tadeáš Hynek. Nicméně obrovská pochvala patří komplet oběma týmům a asistentům, kteří výborně vedli své týmy." komentoval turnaj vedoucí celé akce trenér David Štěpán.

Sestava obou týmů:
Haláček Lukáš (B), Hynek Tadeáš (B)
Hlaváček Štěpán, Halberštát Jaroslav, Horn Richard, Lehocký Luboš, Potopalský Ondřej, Taran Oskar, Rolenc Jakub, Skuhravý Jakub, Týnek Matyáš, Vavák Lukáš, John David.

Výsledky:
FB Hurican modří - FB Hurican světlí 5:2
FB Hurican modří - Sokolov žlutí 9:0
FB Hurican modří - Sokolov černí 5:3
FB Hurican modří - Ostrov 11:3
FB Hurican modří - Stod 1:5

 
FB Hurican světlí - FB Hurican modří 2:5
FB Hurican světlí - Sokolov černí 5:2
FB Hurican světlí - Ostrov 8:2
FB Hurican světlí - Sokolov žlutí 8:2
FB Hurican světlí - Stod 3:3 
 
Konečné pořadí:
1. místo DDM Stod
2. místo FB Hurrican KV modří
3. místo FB Hurican KV světlí
4. místo TJ Baník Sokolov černí 
5. místo TJ Baník Sokolov žlutí
6. místo DDM Ostrov
 
 
MLADŠÍ ŽÁCI
O den dříve vedl své svěřence, tentokrát mladší žáky, trenér Štěpán v ligových utkáních v Plzni. Tým, který sbírá jednu zlatou medaili za druhou a je postrachem v celém regionu, tentokrát jednou klopýtnul, když nestačil na domácí Slavii Plzeň (3:4) a skončil druhý. "Turnaj byl jeden z nejlepších, co jsme tuto sezónu odehráli. Kluci byli skvělí a hráli nádherně, jen proti Slávii se na nás neusmálo štěstí a vůbec nám to tam nepadalo. I tak si myslím, že jsme dobře reprezentovali klub, město a kraj" dodal po turnaji trenér Štěpán.
 
Sestava:
Martin Louda (B), Dominik Horký (B)
Martin Krejčí ( C ), Jan Axmann, Josef Sedláček, Tadeáš Pernet, Filip Kopřiva, Jakub Janda, Marek Neumann, Tadeáš Skřipský, Ondřej Ančinec, Jiří Šťovíček, Dominik Brtek, Václav Muller, Jan Bartoš, Nicolas Beneš. Trenér: David Štěpán
 
Výsledky:

FB HURRICAN KV - GO-GO HORŠOVSKÝ TÝN 4:2 
FB HURRICAN KV - FBC PLZEŇ 2:1 
FB HURRICAN KV - SLAVIA VŠ PLZEŇ 3:4


Konečné pořadí: 
1. místo SLAVIA VŠ PLZEŇ
2. místo FB HURRICAN KARLOVY VARY
3. místo FBC PLZEŇ
4. místo GO-GO HORŠOVSKÝ TÝN

 

 

TÝMY PŘÍPRAVKY - MODRÝ A STŘÍBRNÝ

PŘÍPRAVKA A MLADŠÍ ŽÁCI PŘIVEZLI MEDAILE

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');