Přijďte podpořit AČKO!

sobota 16. 2. | 19:00

FAT PIPE Start98 PRAHA - Kunratice

PŘÍMÝ SOUBOJ O ČELO TABULKY S BLACK ANGELS

Po dvou domácích zápasech, které se nám vydařily skvěle čeká A-tým v neděli opět venkovní duel. V přímém souboji o play off změří síly s pražskými Black Angels.

Ať to na první pohled nevypadá, tak souboj těchto celků je přímým bojem o pozice v tabulce. Rozdíl mezi druhými Black Angels a šestými Hurricany je pouze dvoubodový, v případě výhry by si tedy oba týmy pozice prohodily. Souboj s pražským celkem bude nepříjemný především pro karlovarskou obranu, Black Angels jsou totiž nejlépe střílejícím týmem v 1.lize. Vysoká produktivita se odráží na individuálních statistikách, v letošní sezóně se daří především Jakubu Renčínovi, lídrovi prvoligových statistik. Velkou jistotu má tým trenéra Tomáše Janečka také v brankovišti, Ondřej Matiášek okupuje čelo brankářských statistik.

Hurricani půjdou do zápasu povzbuzeni středeční vysokou výhrou nad Chomutovem. Trenér Petr Pánek tentokrát nebude moci využít posily z pražské Sparty a bude tedy spoléhat na výraznější bodový příspěvek některého ze svých hráčů. Po posledním zápase se na čelo týmových statistik propracoval Michal Klápa, uvidíme zda se mu povede přidat nějáké branky i nyní.

První letošní měření sil dopadlo lépe pro náš tým, který v rámci oslav 20 let florbalu v Karlových Varech po veliké přestřelce zvítězil 10:9. Doufáme, že podobný kousek zopakují i tuto neděli a udělají další krok vstříc vyřazovacím bojům.

Neděle 11.2.2018

SH Čakovice

18:00 Black Angels - FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

PŘÍMÝ SOUBOJ O ČELO TABULKY S BLACK ANGELS

Partneři