O ZÁPASE ROZHODLY NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE

"Rozhodly neproměněné šance a nedůrazná hra ve vlastní třetině. Doufejme, že nám více štěstí bude přát do příštího víkendu" konstatoval asistent trenéra M. Závora ihned po zápase.
Ano je to tak, Hurricani prohrály velmi důležitý domácí zápas v boji o play off.

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DDM Kati Kadaň A 2:5
branky: 3. Štěpán Mosler, 20. Jakub Nachtmann - 3. Martin Odlas, 18. Michal Malý, 20. Roman Faldus, 29. Daniel Muchna, 34. Martin Žemlička; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Daniel Leitner 19 - Robin Ciota 25; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:0;

TABULKA:

 

Do konce základní části zbývají odehrát dvě kola. Oba zápasy hrají Vary "doma" se sousedy v tabulce. Jenže už nemají vše ve svých rukou. I kdyby oba zápasy vyhráli, konstelace v tabulce není příznivá. Jablonec (zápas v sobotu 7. 2.-18:00) je sice za námi, ale Orka Čelákovice se kterou hrajeme o den později (neděle 8. 2.-16:00) je o skóre a zápas k dobru na osmém postupovém místě. Navíc Kadaň oba své zápasy v sezóně nad námi vyhrála, takže v konečném zúčtování nás může přeskočit i tento tým.
Bude tedy záležet na ostatních týmech, jestli nám do play off pomohou nebo budeme hrát play down o sestup do nižší soutěže.

 

 

 

 

O ZÁPASE ROZHODLY NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');