O víkendu začínají oba týmy dorostenců

Do nové sezóny vstoupí o víkendu také naši dorostenci. Vzhledem k širokému kádru odstartují sezónu se dvěma týmy. Kromě tradiční 1.ligy dorostenců bude B-tým nastupovat ve druhé nejvyšší soutěži, kde se bude utkávat hlavně s týmy z karlovarského a plzeňského kraje.

Áčko dorostu se vydá v neděli na svůj první turnaj do Litvínova. Dorostenci se v minulé sezóně zachraňovali v 1.lize na poslední chvíli. Letos však mají o poznání vyšší cíle. Jak již avizoval kapitán Fanda Kavúr, cílem týmu je umístění do čtvrtého místa. Hned v úvodu je však čeká náročný dvojzápas. V prvním utkání narazí svěřenci na Děčín. Ten si na prvním turnaji připsal bezproblémové dvě výhry a v tabulce se drží na druhém místě. Vypadá to tedy, že Děčín v letošní sezóně pomýšlí také vysoko. Poté narazí svěřenci Fandy Novohradského na FBC Liberec. Liberecký tým má na svém kontě zatím tři body, když sice hned v prvním zápase zaváhal s Českou Lípou, poté však své zaváhání napravil a s přehledem přestřílel nováčka z Litvínova.

Karlovarské hráče tedy nečeká nic jednoduchého, nicméně pokud chtějí pomýšlet na přední příčky, měli by z tohoto dvojzápasu urvat nějáké body.

Rozpis zápasů (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov):

11:30 1.FBC DDM Děčín IV - FB Hurrican Karlovy Vary

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Liberec

11:30
- Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/program/program/ce#sthash.th00rgXk.dpuf
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

Druhý dorostenecký tým odstartuje své působení v druhé nejvyšší soutěži nedělním turnajem v Kašperských Horách. V prvním utkání čeká na Hurricany celek TJ Jiskra Domažlice. Druhý zápas  bude regionální derby s  rivalem ze Sokolova.

Rozpis zápasů (SH Kašperské Hory):

12:30 TJ Jiskra Domažlice - FB Hurrican Karlovy Vary B

16:15 FB Hurrican Karlovy Vary B - Florbal Sokolov

 

LUKÁŠ KORBEL

 

Tým dorostenců na letošním G2 Cupu (archiv G2 cup Facebook.)

O víkendu začínají oba týmy dorostenců

Partneři