O VÍKENDU HRAJE PĚT KATEGORIÍ HURRICANU


ELÉVOVÉ

Zítra se představí na palubovce ve Františkových Lázních elévci. Od 09:00 hodin si zahrají ve dvou týmech proti Sokolovu, Ostrovu, Chodovu a pořádajícímu Chebu. Konec turnaje a vyhlášení výsledků je naplánován na 13:00 hodinu.

ROZPIS ZÁPASŮ:

 

JUNIOŘI
V sobotu také hrají junioři. Jedou bojovat o cenné body až do dalekého Nového Boru. Zde se utkají s Kadaní a Děčínem. V tabulce jim stále patří první příčka, i když v předchozím kole přivezli pouze bod (prohra s Chomutovem a remíza s Č. Lípou). Pokud chtějí pomýšlet na boje play up o postup do nejvyšší soutěže, měli by tuto sobotu brát šest bodů. Kadaň je na devátém místě (tuto sezónu se ještě nepotkali) a Děčín (jasná výhra ve 4. kole 9:2) je pátý v tabulce.

 

PŘÍPRAVKA
V neděli hrají naši nejmenší v Karlových Varech ve SH Slavie. Původní plán byl postavit dva týmy, ale trenér Hyke hlásí vysokou marodku. Má k dispozici pouze 7 hráčů. Rozpis se upravuje a není proto znám přesný harmonogram zápasů. I přesto jste zváni do haly v Drahovicích podpořit naše nejmenší! Turnaj začíná v 09:00 hodin a měl by končit kolem oběda.

 

MUŽI
Největším lákadlem tohoto víkendu bude zápas České národní ligy mužů. A-tým bojuje o play off. V nadupané tabulce mu patří deváté místo. Na postupové osmé místo ztrácí pouze skóre. V letošní sezóně se s Kadani příliš nedařilo. Ve třetím kole jsme podlehli momentálně jedenáctému týmu tabulky 11:6. Proto jste srdečně zváni k podpoře našeho áčka v neděli od 16:00 do SH ve Františkových Lázních. Pokud zápas nebudete moci navštívit, vše můžete sledovat online ZDE.

POROVNÁNÍ TÝMŮ:


 

DÍVKY
Další kolo BLMF má také v sobotu dívčí tým Hurricanu. Ve Stodu odehrají zápas s druhým týmem tabulky FbC Crocodiles Tlučná. Holky v tomto zápase budou bojovat o druhou příčku. Další zápas sehrají s Nukleárními Ovcemi, které jsou na šesté pozici.

 

 

 

 

 

TÝM JUNIORŮ

O VÍKENDU HRAJE PĚT KATEGORIÍ HURRICANU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');