O PRVNÍ TŘÍBODOVÉ VÍTĚZSTVÍ V SOBOTU PROTI BLACK ANGELS

První liga letos asi bude stát opravdu za to. Řada týmů velice zajímavě posílila a již první kola ukázala, že tabulka bude velmi vyrovnaná. Hurricani do sezóny nevstoupili zle, v prvních třech zápasech ukořistili dvě dvoubodová vítězství. O první výhru za tři body budou bojovat v sobotu, kdy do Haly míčových sportů přijedou Black Angels.

Pražský celek je na prvoligové mapě již ostříleným matadorem. V loňské sezóně došel až do semifinále, kdy vypadl s Královskými Vinohrady. Letos tedy jistě bude mít ty nejvyšší, tedy superligové ambice. Tým před sezónou opustil kapitán Lukáš Nekola, který ukončil kariéru, ofenziva Blacků však jeho odchodem příliš neoslabila. Produktivitu vede stejně jako v loňské sezóně Jakub Renčín, několik dalších hráčů mu však směle konkuruje, například juniorský reprezentant Jakub Boček.

Tým trenéra Pajera má na svém kontě zatím šest bodů, když porazil oba nováčky z Českých Budějovic, Náchoda a nestačil na Chomutov. V tabulce okupují třetí pozici.

Karlovarský tým se zatím stále ještě sehrává a nové posily pomalu začínají ukazovat své umění. Geniálním tahem byl příchod Michala Strachoty, který vede týmovou produktivitu a především jeho spolupráce s šestigólovým kanonýrem Michalem Klápou opravdu stojí za to.

První domácí zápas pro nás sice nedopadl, atmosféra však byla skvělá a pevně věříme, že tomu bude tak i nyní. V sobotu proto určitě neváhejte a přijďte podpořit naše kluky do Míčovky. 

Sobota 22.9.2018         

Hala míčových sportů KV

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary – Black Angels Praha

 

LUKÁŠ KORBEL

O PRVNÍ TŘÍBODOVÉ VÍTĚZSTVÍ V SOBOTU PROTI BLACK ANGELS

Partneři