O prodloužení vítězné série v sobotu s Pelhřimovem

Karlovaští hráči mohou být v probíhající sezóně zatím spokojeni. Aktuálně drží sérii tří výher v řadě, což se jim v 1.lize ještě nepovedlo. Tu čtvrtou budou chtít přidat již v sobotu, kdy do Haly míčových sportů zavítá Pelhřimov.

Tento tým se v minulé sezóně trápil a dokonce už byl jednou nohou i v Národní lize. Nakonec se však v soutěži udržel. Pokud někdo pasoval Pelhřimov do role outsidera i letos, tak ten musí být velmi překvapen. Pelhřimovští hráči vstoupili do sezóny skvěle a po pěti kolech mají na svém kontě jedinou porážku a díky tomu se drží na třetí příčce. Díky skvělému vstupu do sezóny najdeme v týmu našeho soupeře hned několik hráčů, kteří se řadí mezi nejlepší hráče soutěže, ať už je to třetí nejproduktivnější hráč Václav Fučík nebo druhý nejlepší střelec celé soutěže Jaromír Lisa. Jestli si na něco musí domácí dávat pozor, tak to jsou vyloučení. Pelhřimov má ze všech týmů 1.ligy nejlepší úspěšnost přesilovek a je jasné, že na hru v početní výhodě bude i tentokrát hodně sázet.

I Hurricani půjdou do zápasu řádně namotivováni. V úvodu nového ročníku se našim hráčům daří a poslední výsledky je katapultovaly až na šestou pozici pouhé tři body za svého sobotního soupeře.

V posledním domácím utkání panovala v Hale míčových sportů skvělá atmosféra, která hnala naše borce za vítězstvím. Vaši podporu budou potřebovat i tentokrát a proto neváhejte a doražte v sobotu do míčovky, začínáme ve 14:00.

Sobota 7.10.2017 Hala míčových sportů

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Spartak Pelhřimov

LUKÁŠ KORBEL

 

 

Archiv Spartak Pelhřimov, zdroj Facebook (upraveno)

O prodloužení vítězné série v sobotu s Pelhřimovem

Partneři