O PRODLOUŽENÉM VÍKENDU S PETROVICEMI A BULDOKY

Před námi prodloužený víkend a to znamená jediné, další várka kvalitního florbalu a hned dvojnásobná. V sobotu A-tým vyráží do Petrovic, v pondělí pak ukáže něco ze svého umění domácím fanouškům proti Bulldogs Brno.

Petrovice vstoupily do sezóny porážkou s Jaroměří 3:4. Hodně vidět byla především dvojice Roman Oborák, který vstřelil hattrick a Petr Kašpar, ten mu na všechny jeho branky přihrál. Nikdo jiný zatím letos nebodoval. I kvůli tomu, že další zápasy s Kladnem a Chomutovem byly díky karanténě odloženy. Hurricani tak budou jejich první domácí soupeř. Petrovice patřily v posledních sezónách k outsiderům, před tou letošní však do týmu přišlo několik zajímavých jmen, aby se nic podobného již neopakovalo. Jedním z nich je již zmíněný Roman Oborák nebo polský reprezentační gólman Maciej Bogdański.

Sobota 26. 9. 2020

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

17:00 Z. F. K. Petrovice - FB Hurrican Karlovy Vary

Pondělní státní svátek bude ve znamení třetího domácího zápasu, do Míčovky přijede soupeř, který má zcela jiné ambice než Petrovice a jsou jím Bulldogs Brno. Brno začíná letos druhou sezónu po jeho sestupu ze Superligy a nijak se netají svými ambicemi se do nejvyšší soutěže vrátit. V minulé sezóně to byli právě buldoci s kým jsme bojovali o vítězství v základní části až do předposledního kola. Do té nové vstoupili hodně suverénním způsobem, když získali plný počet šesti bodů se skóre 17:2. Šlágr s Kladnem byl pak odložen. Lídry bodování jsou zatím Filip Sedmera a Miroslav Kladivo.

Hurricani minulý víkend zabrali a konečně zapsali plný bodový zisk a zároveň dvanácti trefami snad nastartovali svou ofenzivu, která v úvodních dvou zápasech trochu pokulhávala. Nejvíce se zatím daří Michalu Klápovi, který je v ligové produktivitě šestý, velmi dobře se jeví i Dominik Emlar, který proti Letce bral celkem čtyři body. Co se týče týmového umístění, tak nám zatím patří v neúplné tabulce třetí místo a zápas s Bulldogs tak bude nesmírně důležitý.

Minulý týden návštěva nepatřila k těm nejlepším, my však věříme, že to byla ojedinělá situace a v pondělí se opět sejdeme v Míčovce v hojném počtu a ve velkém šlágru poženeme kluky k vítězství. Připomínáme roušky sebou.

Pondělí 28. 9. 2020

HMS Karlovy Vary

17:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno 

 

LUKÁŠ KORBEL

O PRODLOUŽENÉM VÍKENDU S PETROVICEMI A BULDOKY

Partneři