O PRODLOUŽENÉM VÍKENDU ČEKAJÍ ÁČKO HNED DVA ZÁPASY

Den české státnosti, to je svátek, který připadá na 28.září. Jinak tomu nebude ani letos a tak většina obyvatel nemusí do práce a také je to ideální den pro další zápas 1.ligy mužů.

Hurricani v pátek zamíří na palubovku nováčka z Náchoda. Náchod je v letošní sezóně zatím za otloukánka soutěže. Ve čtyřech zápasech ještě nezískal ani bod, ani v ofenzivě to není ono, ze všech prvoligových týmů nastříleli nejméně branek. Nejproduktivnějším hráčem je se šesti body Vojtěch Bureš. Pokud chtějí karlovarští v letošní sezóně pomýšlet na nejvyšší pozice, musí z tohoto zápasu brát bezpodmínečně tři body.

Pátek 28.9.2018

SH TJ Náchod

20:30 Florbal Primátor Náchod - FB Hurrican Karlovy Vary

O dva dny později pak Karlovy Vary přivítají na domácí palubovce soupeře, který má daleko vyšší ambice a tím není nikdo jiný než Chomutov. Tým před sezónou převzal jako nový trenér Jakub Šimek a zatím prožívá povedený vstup do sezóny. Ze čtyř zápasů vytěžil se svými svěřenci devět bodů. Naposledy chomutovští přestříleli našeho pátečního soupeře z Náchoda 11:7. Co se týče individuálních statistik, tak tam není žádná změna oproti minulé sezóně. Na čele je Petr Pastor, který je zároveň i nejlepším střelcem. Souboje s Chomutovem mají vždy velký náboj, v loňské sezóně oba zápasy ukořistili svěřenci Petra Pánka a doufáme, že tomu tak bude i nadále.

Karlovarští se zatím v sezóně hodně trápí v koncovce. Kromě týmů, které v letošní sezóně ještě nebodovali nikdo nevstřelil méně branek. Trenér Petr Pánek stále hledá ideální složení svých formací. Nejlépe zatím funguje spolupráce Michala Klápy s Michalem Strachotou. Minulý víkend si pak první body v letošní sezóně připsal kapitán Míra Šnajdr.

I když se nám doma zatím nepodařilo bodovat, tak věříme, že si v neděli opět najdete cestu do Haly míčových sportů a podpoříte naše borce.

Neděle 30.9.2018

HMS Karlovy Vary

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov

 

LUKÁŠ KORBEL

O PRODLOUŽENÉM VÍKENDU ČEKAJÍ ÁČKO HNED DVA ZÁPASY

Partneři