PREMIÉRA PŘIPRAVKY, HRÁL TAKÉ DOROST "B", MLŽI A AKADEMIE

V sobotu se tým složený z elévů naší florbalové akademie představil na turnaji mladších žáků v Toužimi. Jak si vedli nám přiblížil hlavní trenér týmu Radek Hloušek.

"Na turnaji jsme se soustředili na dílčí cíle, které v posledních týdnech trénujeme na trénincích. Kluci postupně zapracovávají nové dovednosti. Jednoznačně nejlepší výkon předvedli naši hráči v zápase s Chodovem, kdy sice jako zaznamenali jedinou prohru na turnaji. Jejich výkon byl však nejlepší."

Dorost "B" tentokrát bez bodů

Rezervu dorostu čekal tento víkend domácí turnaj v Hale míčových sportů. Hned na úvod změřili svěřenci Davida Štěpána síly s Florbalovou školou Plzeň a šlo tedy o šlágr kola. Začátek zápasu se nesl ve vyrovnaném duchu, po první třetině bylo skóre 1:1. V té druhé sice Plzeň odskočila díky jedné brance do těsného vedení, stále však nebylo nic ztraceno. Rozhodující fáze utkání přišla ve třetí třetině, kdy hosté vstřelili tři rychlé branky a vypracovali si rozhodující náskok. Hurricani sice ještě zadělali na drama, na víc než dva góly se svému soupeři nepřiblížili a nakonec prohráli 6:3. 

Florbalová škola Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary B 6:3
branky:
4. Matěj Mudra, 13. Vojtěch Mrvik, 25. David Štorch, 30. Dominik Buranský, 32. Matyáš Longauer, 36. David Štorch - 10. Ondřej Ančinec, 32. František Kodádek, 33. Daniel Grulich; rozhodčí: Luděk Lejba - Filip Moravec; vyloučení: 1:3 + David Štěpán ČK1 + Daniel Česák 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Lenárt 13 - Alois Švabčík 7; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:2;

Druhý zápas proti Rokycanům byl bohužel jedno velké trápení v koncovce. Dorostenci se prosadili až za stavu 6:0 ve prospěch soupeře a to pouhé dvě minuty před koncem a na obrat už tedy bylo pozdě. 

FB Hurrican Karlovy Vary B - FBC ROKYCANY 1:8
branky:
31. Dominik Brtek - 7. Jiří Levý, 8. Richard Bastl, 14. David Kozelka, 24. David Kozelka, 25. Adam Denisov, 29. Richard Bastl, 33. Lukáš Mašek, 35. David Kozelka; rozhodčí: Vladislav Klouda - Daniel Karásek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Švedyk 18 - Martin Štochl 13; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:4;

Mladší žáci válčili ve Františkových Lázních

Mladší žáci se tentokrát představili na turnaji v nedalekých Františkových Lázních, kde chtěli potvrdit pozici nejsilnějšího týmu v regionu. 

"Hned v prvním zápase s Chebem jsme ukázali sílu, soupeře jasně přehrávali, bohužel soupeř vytěžil z minima maximum, byl efektivnější v koncovce a zápas dovedl do remízy 5:5. S druhým soupeřem z Ostrova jsme si již bez problémů poradili a po výsledku 6:1 jsme se mohli chystat na silný Sokolov. S ním jsme sice prohrávali 3:1, do zápasu jsme se však skvěle vrátili a bojovali o vítězství. Nakonec jsme přeci jen padli těsně 3:4. Jsme hrdí na výkon a přístup všech hráčů, dalším přínosem je pak to, že jsme si na turnaji vyzkoušeli všechny tři brankáře." zhodnotil výkon mladších žáků jeden z trenérů Petr Švec.

Přípravka má za sebou premiérový turnaj

Přípravka v neděli odehrála svůj první letošní turnaj a povedl se jim na výbornou.

Jak se našim malým borcům dařilo nám přiblížil hlavní trenér a zároveň šéftrenér mládeže Míra Šnajdr.

"Letošní první turnaj se nám náramně povedl, více než polovina hráčů odehrála své první zápasy a nakonec se nám povedlo postavit celkem tři mužstva. Zapojili jsme také hráče z naší minipřípravky a vše skvěle vedli naši noví trenéři. Zkušenosti pak přidali již ostřílení borci z naší akademie. Nedílnou součástí naší výpravy byly také úžasní rodiče, kteří plnili roli fanoušků na jedničku s hvězdičkou" 

 

LUKÁŠ KORBEL

PREMIÉRA PŘIPRAVKY, HRÁL TAKÉ DOROST

Partneři