ÁČKO ZAKONČILO ZÁKLADNÍ ČÁST DALŠÍ VENKOVNÍ PORÁŽKOU

A-tým měl vítězství v základní části jisté a tak v sobotu proti Slovanu Havířov mohl hrát s klidem a připravit se na vyřazovací boje. Do Ostravy, kde se utkání hrálo neodcestovalo několik opor v čele s kapitánem Michalem Strachotou.

Začátek byl však přeci jen v naší režii, již v páté minutě otevřel skóre Michal Chudina. Další změna skóre přišla krátce po polovině první periody a obstaral jí Michal Klápa. Tak jako úvod patřil Hurricanům, tak v závěru hráli prim domácí borci, kterým se povedlo vyrovnat.

Branka na 2:2 pouhou vteřinu před koncem evidentně Slovan nakopla a druhá třetina již byla, co se týče gólů plně v jeho režii. Celkem se domácí radovali třikrát a rázem tak karlovarští prohrávali 2:5.

V poslední třetině základní části se strhla pořádná přestřelka, během které viděli domácí diváci hned sedm branek. Bohužel svěřenci Petra Pánka dokázali soupeře přestřílet, na víc než dvoubrankový rozdíl se nedostali a podruhé během čtrnácti dnů z Havířovem padli. Nic na tom nezměnily ani dvě trefy Tomáše Nusharta a jedna Honza Zavadila s Kubou Pechou.

Základní část je tak minulostí a ač jsme dnes prohráli tak dopadla úspěšně. Za šestadvacet utkání jsme získali čtyřiašedesát bodů a o skončili jsme s tříbodovým náskokem na Bulldogs Brno. Nyní kluky čeká čtrnáctidenní příprava během které se odehraje předkolo. V týdnu před startem čtvrtfinále pak proběhne výběr soupeřů, který my zahájíme.

No a jaké jsou možnosti čtvrtfinálových soupeřů? Jistými účastníky jsou Ústí nad Labem a Jaroměř, ty pak doplní dva ze čtveřice Start, České Budějovice, Florbal Havířov a Znojmo. Během příštího týdne vám přineseme zhodnocení základní části a pohled před play off od hlavního trenéra Petra Pánka.

Komentář karlovarského trenéra Petra Pánka: "Náš dnešní výkon bohužel vypadal tak, že nám už o nic v tabulce nešlo. Naivně jsme bránili soupeřovi pěkné kombinace, kdy soupeř i přes naší zvýšenou aktivitu ve třetí třetině vyhrál zaslouženě. Gratuluji k výhře a přeji štěstí v play down."

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 8:6
branky:
15. Kryštof Malina, 20. Michal Kozelský, 26. Vojtěch Vavrečka, 27. Patrik David, 28. Michal Prorok, 44. Daniel Sekula, 44. Daniel Sekula, 47. Denis Kukla - 5. Michal Chudina, 11. Michal Klápa, 42. Jakub Pecha, 46. Tomáš Nushart, 48. Tomáš Nushart, 52. Jan Zavadil; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 31 - Daniel Váradi 26; po třetinách: 2:2, 3:0, 3:4;

 

LUKÁŠ KORBEL

 

ÁČKO ZAKONČILO ZÁKLADNÍ ČÁST DALŠÍ VENKOVNÍ PORÁŽKOU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');