NA ZÁVĚR POHÁROVÉ SKUPINY PROTI FLORBAL ÚSTÍ

Po dvou duelech se superligovými soupeři v pátek uzavřeme základní skupinu Poháru Českého florbalu. Naším soupeřem bude stejně jako v 1.kole 1.ligy Florbal Ústí.

Ústí v uplynulém ročníku obsadilo čtvrté místo a pořádně zatápělo si silnému Kladno, za kterým zaostalo pouze díky horšímu skóre. Před novou sezónou se v týmu udála řada změn, lavičku opustil David Derka, který zamířil do České Lípy, na jeho místo se od juniorů posunul Vladimír Trčka, hráčský kádr pak posílili navrátilci s Chomutova Jiří Šafařovský a Vojtěch Semerád, z Black Angels se vrátil gólman Marek Netopilík. Ústí má za sebou zatím pouze jeden pohárový zápas, se Spartou tým ze severu Čech padl 1:5. V loňské sezóně spolu oba soupeři sehráli dva školní zápasy a pokaždé bral výhru domácí tým. 

Naši borci mají za sebou již dva pohárové zápasy, ani jeden bohužel nedokázali vyhrát a to znamená, že ze skupiny do vyřazovacích bojů nepostoupí. Nicméně především duel se Spartou ukázal, že kluci umí zamakat a odehrát vyrovnanou partii i se silnými soupeři. V UNYP Aréně se fanouškům představila i nejnovější akvizice Hurricanů Vojta Hrůza, který u nás bude hostovat z Liberce. 

Utkání s Ústím je jednou z posledních prověrek před startem ligy a proto doufáme, že nás třeba dorazíte podpořit přímo do haly.

Pátek 21. 8. 2020

SC Sluneta Ústí n./L

16:00 Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

NA ZÁVĚR POHÁROVÉ SKUPINY PROTI FLORBAL ÚSTÍ

Partneři