MUŽI SE V SOBOTU VYDAJÍ DO TURNOVA, STARŠÍ ŽÁKY ČEKÁ CESTA DO ROKYCAN

O tomto víkendu sehrají své duely pouze dvě kategorie Hurricanu, muži a starší žáci.

Muži budou v sobotu cestovat až daleko na sever do Turnova, kde změří síly právě s Turnovem, který má na karlovarský tým náskok čtyř bodů.
Turnov narazil v minulém kole na Kadaň, se kterou si pohrál a trochu překvapivě vyhrál vysoko 11:4. To Hurricani hostili minulý týden Mukařov a po zprvu vyrovnané bitvě nakonec padli v poměru 3:6. Branky za domácí vstřelili Kuba Černý, Petr Gasparik a Daniel Macek. Největší hvězdou karlovarského výběru je beze sporu junior Míra Horký, který vede kanadské bodování svého týmu. V šesti zápasech nastřílel osm branek a na čtyři přihrál.
Kdyby jsme měli vybrat největší sílu Turnova, tak je to bez pochyby dvojice Palatínus, Matěcha. Oba dva dohromady nastříleli přesně třetinu všech gólů celého týmu. V sobotu 8.11. tedy nezapomeňte sledovat průběh utkání, ve kterém se nejlepší útok ligy postaví proti borcům ze západu Čech.

CELÝ ZÁPAS MŮŽETE SLEDOVAT OD 19:00 ONLINE ZDE.

 

Starší žáci mají zatím odehraných šest zápasů, z toho čtyřikrát vyhráli a dvakrát prohráli, takže si drží průběžnou čtvrtou pozici.
Hnacím motorem týmu je Jirka Mutínský (10+4) a věkem ještě mladší žák Matěj Korbel (9+1). Tito dva talentovaní hráči jsou na druhém a třetím místě tabulky kanadského bodování ligy.
Kluci se v sobotu postaví proti Slavii VŠ Plzeň - Klatovy C a poté proti Slavii VŠ Plzeň B. Ani jeden z týmů by neměl být větší překážkou pro karlovarský celek. Slavia VŠ Plzeň B dokonce ještě ani jednou nezvítězila a nachází se na předposlední pozici.

 

David Košinár

MUŽI SE V SOBOTU VYDAJÍ DO TURNOVA, STARŠÍ ŽÁKY ČEKÁ CESTA DO ROKYCAN

Partneři