MUŽI JEDOU NA DERBY DO PLZNĚ, HRAJÍ I ELÉVCI

Muži Hurricanu jedou bojovat do Plzně.
Elévové mají ligový turnaj ve Františkových Lázních.

 

A-tým čeká v Plzni utkání sezóny. Pokud chce ještě pomýšlet na play off, musí Plzeň porazit. Očekává se velká divácká účast. V rámci projektu "Dobývání divokého západu" se po utkání Národní ligy uskuteční extraligový zápas mezi Spartou a Boleslaví (více čtěte zde).
Karlovy Vary jsou momentálně na 10. místě. Ztrácí čtyři body na osmý Jablonec. Plzeň je s 25 body šestá, ale má ještě zápas k dobru. Ve vzájemném zápase v letošní sezóně Vary "doma" podlehly Plzni 6:10 (statistiky zde). Objeví se v brance dřívější opora Varů Daniel Leitner? Vypomůžou mladíci ze Sparty Malhocký, Nachtman, Němeček. Svůj druhý zápas za Vary odehraje talentovaný Svatek, který se v první zápase ukázal v dobrém světle.

Sestava:
B: Daniel Kőrber, Daniel Leitner, Petr Šuchman
O: Tomáš Růžek, Tomáš Oliverius, Matyáš Kalina, Marek Rybka, Jan Mazanec, Jakub Malhocký
Ú: Michal Němeček, Matěj Svatek, Jakub Novák, Štěpán Mosler, Daniel Macek, Petr Gasparik (C), Matouš Bečka, Jakub Nachtman, Jakub Černý

hl. trenér: František Truhlář
asistenti: Jaroslav Vébr,Miroslav Závora

 


Pro srovnání Vám přinášíme statistickou tabulku obou týmů:

 

 

Elévové se v sobotu utkají od 9:00 v hale ve Františkových Lázní s týmy z regionu. Karlovy Vary jako už tradičně vysílají dva týmy. Soupeři Hurricanu budou Cheb, Sokolov, Ostrov a Chodov.
Udělejte si čas a přijeďte fandit našim dětem!

ROZPIS ZÁPASŮ:

 

 

 

 

MUŽI JEDOU NA DERBY DO PLZNĚ, HRAJÍ I ELÉVCI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');