MUŽI HRAJÍ O VŠE, STARŠÍ ŽÁCI SI JEDOU PRO BODY

Poslední dvě kola základní části nabídne Národní liga tento víkend. V sobotu a v neděli se můžete těšit na velmi napínavé dva zápasy. Na "domácí" palubovce ve Františkových Lázních se muži utkají nejprve s Jabloncem a den na to s Orkou Čelákovice. Oba zápasy hrají Vary se sousedy v tabulce.

STATISTICKÉ SROVNÁNÍ TÝMŮ


Jablonec je sice až jedenáctý, ale na deváté Hurricany ztrácí pouze dva body. Navíc má v týmu nejproduktivnější hráče soutěže. Sekyra (72 bodů) a Veselý (58 bodů) vévodí tabulce produktivity. Dá se tedy očekávat velice ofenzivní florbal. V říjnu Karlovy Vary v Jablonci prohráli v prodloužení 6:7p.
S Orkou Čelákovice, která přijede v neděli prohrály Vary v prvním kole 0:5. Orka je v tuto chvíli o skóre před Hurricany a má ještě zápas k dobru.
Tabulka je tedy zajímavě zamotaná a nelze čekat jak budou hrát ostatní soupeři. Je třeba se soustředit na vlastní výkon a vyhrát oba zápasy. I kdyby se nepodařilo urvat osmičku (play off), je třeba mít lepší pozici do bojů play down.

Oba zápasy můžete sledovat online:
v sobotu od 18:00 1. FbK Jablonec n. N A
v neděli od 16:00 ASK TEMPISH Orka Čelákovice


 

Starší žáci po dlouhé době také vyrážejí na ligová utkání. Tentokrát do Rokycan. Zde se utkají právě s Rokycany a Slavií Plzeň B. Oba soupeři se nacházejí v tabulce za Hurricany. Rokycany jsou poslední a Slavia Plzeň B je na osmém místě. Karlovy Vary si trošku zkomplikovaly postup do vyřazovacích bojů o MČR, když v posledních kolech prohrály s Plzní a remizovaly se Sokolovem. Pokud chtějí ještě pomýšlet na dobré umístění, v sobotu v Rokycanech musí brát 6 bodů.

TABULKA STARŠÍ ŽÁCI


 

 

 

POZVÁNKA NA DOMÁCÍ ZÁPASY MUŽŮ

MUŽI HRAJÍ O VŠE, STARŠÍ ŽÁCI SI JEDOU PRO BODY

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');