ÁČKO ČEKÁ DVOJZÁPAS NA DRUHÉM KONCI REPUBLIKY

Minulý týden si muži zajistili premiérovou účast v play off 1.ligy, poprvé tak budou mít šanci okusit boje, ze kterých vede cesta do Superligy. O tom, z jakého místa do vyřazovací části postoupí, zatím není jasno, tabulka je velmi vyrovnaná a v konečném zúčtování může rozhodovat každý bod. Náš A-tým čekají o víkendu hned dva venkovní duely.

V sobotu se vydají karlovarští hráči na 500 kilometrů dlouhou cestu na druhý konec republiky, kde změří síly s nováčkem ligy z Petrovic. Petrovice si ve své premiérové sezóně vedou velmi dobře. Aktuálně drží poslední postupové místo a vypadá to, že jim play off neunikne. Tým trenéra Jiřího Gurkovského táhne vzhůru především Roman Oborák, který v posledním zápase zaznamenal osm bodů a v ligové produktivitě se vyšvihl na čtvrté místo. První vzájemný souboj obou soupeřů dopadl lépe pro Hurricany, kteří slavili výhru 6:4.

Sobota 24.2.2018

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

17:00 Z.F.K AQM Petrovice – FB Hurrican Karlovy Vary

O den později se náš tým přesune do dvacet kilometrů vzdáleného Havířova. Jeho soupeřem bude lídr 1.ligy Florbal Pegres Havířov. Celek z Moravskoslezského kraje dvě kola před koncem drží první místo, které zajišťuje právo nejlepšího výběru soupeře pro čtvrtfinále. Havířovský celek má na druhou Ostravu náskok pěti bodů a vypadá to, že je o vítězství připraví jen nějaké nepochopitelné selhání. Ofenziva našeho nedělního soupeře stojí především na Vojtěchu Mžykovi, který s padesáti body drží sedmé místo v kanadském bodování 1.ligy. Velký pozor si bude muset karlovarská obrana dát na legendárního Pavla Kožušníka. Oba soupeři se letos utkali již v říjnu a v Hale míčových sportů z toho byla výhra karlovarského A-týmu v poměru 9:6.

 V našem A-týmu jistě panuje po víkendu dobrá nálada, hráči již nemusí jít do zápasu pod tlakem. Především budou bojovat o vylepšení své pozice a zlepšení sebevědomí před play off. Trenéra Petra Pánka může těšit fakt, že se před vyřazovacími boji dostávají do formy všichni hráči, ať už to je například autor hattricku z posledního zápasu Honza Smolka nebo šestibodový Petr Novotný.

Neděle 25.2.2018

MSH Havířov

16:00 Florbal Pegres Havířov – FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

 

 

Archiv Pegres Havířov

ÁČKO ČEKÁ DVOJZÁPAS NA DRUHÉM KONCI REPUBLIKY

Partneři