Přijďte podpořit AČKO!

sobota 16. 2. | 19:00

FAT PIPE Start98 PRAHA - Kunratice

HRAJÍ TŘI MLÁDEŽNICKÉ TÝMY, JUNIOŘI A JEDEN TÝM STRŽŮ DOMA

A-tým jede o víkendu sice ven, fanoušci však o dávku domácího florbalu nepřijdou. Nabitý víkend začíná v sobotu, kdy se v míčovce představí elitní tým starších žáků. Los stejně jako na minulém turnaji nebyl k našim hráčům příliš přívětivý. Opět jim již ve skupině přiřadil FBC Plzeň blue a FBŠ Slavii Plzeň, tedy dva nejsilnější celky v soutěži. Uvidíme zda Hurricanům povede svým soupeřům oplatit porážky z posledního turnaje. 

Rozpis utkání (HMS Karlovy Vary)

08:40 FB Hurrican Karlovy Vary White - FBC Plzeň blue

11:20 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Slavia Plzeň

od 12:00 zápasy o konečné umístění

Druhý tým Black se v rámci třetího výkonostního koše vydá bojovat do Šťáhlav, kde bude bojovat o postup do vyšších pater soutěže. Do cesty se jim postaví týmy z Plzně, Horšovského Týna a Toužimi.

Rozpis zápasů (SH Šťáhlavy)

09:50 FB Hurrican Karlovy Vary Black - FBC Plzeň white

10:40 FB Hurrican Karlovy Vary Black - GO-GO Horšovský Týn

13:10 FB Hurrican Karlovy Vary Black - TJ Sokol 1.FBC Toužim

Na starší žáky naváží v neděli naši junioři. I je čeká turnaj na domácí palubovce. Junioři letošní sezónou zatím procházejí suverénně a míří za celkovým prvenstvím v soutěži. V prvním utkání se svěřenci Míry Závory utkají se soupeřem, který má největší šanci jim cestu za titulem ještě překazit. Tím týmem je Florbalová škola Plzeň. Přestože obě letošní měření sil dopadla lépe pro Hurricany, tak Plzeň svého soupeře hodně potrápila a podobně nepříjemným soupeřem bude  nejspíše i nyní. 

Ve druhém zápase na sebe narazí týmy z opačných konců tabulky. Karlovarský celek v něm narazí na předposlední Klatovy. I když rozdíl mezi oběma soupeři činí třiadvacet bodů, musí se mít naši hráči na pozoru. Klatovy jsou totiž jediným týmem, který je v letošní sezóně připravil o body. 

Potvrdí junioři dobrou formu a ještě se přiblíží vytouženému cíli, nebo se dočkáme v některém zápase překvapení. To se nedozvíte pokud nezavítáte v neděli do Haly míčových sportů (HMS). 

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

08:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbalová škola Plzeň

11:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Sport Club Klatovy

 

 

Lukáš Korbel

HRAJÍ TŘI MLÁDEŽNICKÉ TÝMY, JUNIOŘI A JEDEN TÝM STRŽŮ DOMA

Partneři