MLADŠÍ ŽÁCI PŘIVEZLI ZLATÉ MEDAILE

Mladší žáci tuto neděli zajížděli na svá ligová utkání až do dalekého Stodu. Zde se postupně utkali se Slavií Plzeň, Rokycany a domácím Stodem. Všechny tři týmy bez problémů porazili a vyhráli tak zlaté medaile.
Trenér Štěpán k tomu dodal:" Největší radost mi dělá věkem ještě elév Pepa Sedláček. Nastřílel šest branek a u dvou asistoval. Svými výkony mě dnes nadchli všichni hráči. Zejména pak Jan Axmann (3+1), Matěj Korbel (3+1) a Martin Bedrník (3+1). Výborní byli i oba brankáři Martin Louda a Lozja Švabčík".

Výsledky zápasů K. Vary:
Rokycany 7:0, Slavia VŠ Plzeň 7:1, Stod 14:1

Konečné pořadí:
1.místo FB Hurrican K. Vary
2.místo FBC Rokycany
3.místo Slavia VŠ Plzeň
4.místo DDM Stod

 

 

O víkendu hráli i naši dorostenci a muži. Zde přinášíme jejich výsledky.

DOROST

FB Hurrican Karlovy Vary - Slavia VŠ Plzeň 4:6 (1:1; 1:3; 2:2)
branky a asistence KV: Mutínský (Müller) Sedláček O. (Kříž V.), Müller (Kafka), Kulhánek (Kapounek), vyloučení – 2:1

V prvním zápase se utkali dorostenci se Slavií, která je v tabulce před karlovarským mužstvem. Do branky Hurricanů se postavil starší žák Adámek a nevedl si vůbec špatně. Minimálně první třetinu drželi kluci s Plzní krok, ale rozhodla druhá třetina, kterou Slavia vyhrála 3:1. Ve třetí třetině již nedokázali Hurricani dvou brankovou ztrátu dohnat a i přes výborný výkon Tomáše Müllera prohráli.

 

FB Hurrican Karlovy Vary  - FBC Plzeň 6:5 (0:1; 1:2; 5:2)
branky a asistence KV: Tomáš Müller (Kříž V.), Tomáš Müller (Kříž V., Sedláček O.), Sedláček O. (Kříž V.), Cink (Sedláček O.), Tomáš Müller (Kafka), Kafka (Cink), vyloučení - 2:2

V druhém zápase proti FBC to byla jízda opět Tomáše Müllera, který si připsal hattrick a nastřílel tak přesně polovinu z deseti gólů Hurricanů v těchto dvou zápasech. S FBC se ale zápas také nevyvíjel jednoznačně od prvních minut. Rozhodnout musela až třetí třetina, ve které se Vary prosadily hned pětkrát a dokázaly nakonec udržet v závěru jednobrankový náskok.

 

MUŽI

T.B.C. Králův Dvůr - FB Hurrican Karlovy Vary 7:2

branky: 3. Karel Horký, 25. Radek Križko, 38. Marek Vágner, 41. Patrik Svoboda, 45. Radek Križko, 47. Jan Petrmichl, 51. Karel Horký - 51. Matyáš Kalina, 53. Matěj Svatek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Kryštof Sunkovský 19 - Daniel Körber 27; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:2;

Muži se v neděli postavili proti mužstvu z Králova Dvoru. Středočeši byli favoritem, což se během utkání potvrdilo. Náskok T.B.C. Se postupně zvyšoval a Vary na vstřelené branky nedokázaly dlouho najít recept. Nakonec se jim podařilo ukořistit alespoň dvě branky, o které se ve třetí třetině postaral Matěj Svatek a Matyáš Kalina. Naštěstí se o víkendu nepodařilo bodovat ani Kadani, která má momentálně stejně bodů jako Hurricani a nachází se na předposledním místě. Horší než Karlovy Vary a Kadaň už jsou pouze Athletics Praha, kteří mají o devět bodů méně.

DAVID KOŠINÁR

 
TÝM MLADŠÍCH ŽÁKŮ

MLADŠÍ ŽÁCI PŘIVEZLI ZLATÉ MEDAILE

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');