MLADŠÍ ŽÁCI, ELÉVOVÉ I PŘÍPRAVKA SPOKOJENI

Turnaj přípravky v Míčovce

V neděli se konal v Hale míčových sportů turnaj přípravek. Náš klub měl tradičně největší zastoupení, kromě týmů z našeho regionu dorazili tentokrát i zcela noví soupeř, ať už to byla pražská Sparta, Tachov nebo Mocní Tuleni z Podbořan. No a jak celý program probíhal nám přiblížil jeden z trenérů Jarda Moravec.

"Hned od prvních utkání se hala velmi slušně zaplnila. Turnaj hraný systémem každý s každým tak měl vše, co by měl mít. My jsme vyslali do boje tři týmy. Celý program i díky přispění fanoušků a paní Chromcové u časomíry krásně plynul. Hráči z Blacků a Redů poprvé poznali florbal mimo karlovarský region a svedli spoustu krásných soubojů. Tým White s trenérem Fandou, pak od začátku ukazoval, že by mohl patřit k favoritům turnaje. Byť nakonec skončil na třetím místě, tak byl jediný, kdo dokázal porazit pozdějšího vítěze turnaje z Tachova. Konečný výsledek nakonec nebyl to hlavní, skvělé bylo vidět spokojené děti, při společném nástupu a vyhlášení výsledků, kde medaile dostali úplně všichni. Rád bych také poděkoval všem rodičům za pomoc s organizací a za přípravu našeho již tradičního "OVO" baru."

Mladší žáci s elévy v Ostrově a v Kynžvartu

O den dříve se vyráželi mladší žáci na turnaj do Ostrova a Lázní Kynžvart. Do Ostrova tentokrát vyjel i tým elévů. I tady se s námi podělil o dojmy jejich trenér Jarda Moravec.

"Na turnaj jsme vyjížděli s trenérským týmem posíleným o nového trenéra Kubu a kluci s Aničkou a Eliškou mu, byť v oslabené sestavě předvedli nejlepší výkon sezóny. Ve velice silném prvním koši dokázali přehrát borce z Ostrova. Svést velmi vyrovnaný boj s úspěšným koncem s Chodovem a na závěr sehrát krásný zápas s kamarády z týmu White, který sice skončil porážkou, ale rozhodně to nebyla ostuda. Samozřejmě, že vše nebylo perfektní a trenéři si odnesli spoustu poznatků na čem v tréninku zapracovat."

Na turnaji v Ostrově samozřejmě nemohli chybět ani mladší žáci, konkrétně pak tým White. Ten předvedl suverénní výkon, své soupeře přehrál a došel si pro vítězství. S hrou svých svěřenců byli trenéři spokojeni, ale samozřejmě se zde našli i nějaké chyby, na které se teď v tréninku budou zaměřovat.

"Tým Black hrál v neděli v Kynžvartu, výkony odpovídaly tomu, co hráči předvádějí na trénincích. Kluky navíc doplnilo i několik dívek, které velmi dobře zapadly do týmu a několikrát nám pomohly se nahecovat a dostat do zápasového nastavení. Děkujeme Lukáši Grundlerovi za spolupráci." zhodnotil výkony týmu Black trenér Filip Moravec

 

LUKÁŠ KORBEL

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI, ELÉVOVÉ I PŘÍPRAVKA SPOKOJENI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');