Přijďte podpořit AČKO!

pátek 25. 1. | 20:00

Florbal Primátor NÁCHOD

MLŽI A STRŽI STRÁVILI VÍKEND V LIBERCI

Týmy mladších a starších žáků tento víkend odehráli neligový turnaj v Liberci. Již tradiční Nisa open byl naplánován od pátku do neděle. Starší žáci odjížděli již o den dříve ve čtvrtek. Mladší se k nim pak připojili v pátek ráno. Během pátku a soboty odehráli zápasy ve skupinách.

 

Starší žáci hráli v pětičlenné skupině, kde postupovali dále první dva. Jejich výkon na postup bohužel nestačil. Skončili třetí, tři body za druhým místem. Turnaj tím pro ně skončil.

"O nepostupu rozhodli dva zápasy. V prvním zápase ve skupině jsme měli vyhrát nad slabými Semily, dostali bychom větší klid na florbalky a v zápase s Orkou bychom mohli pomýšlet na druhé místo ve skupině. I tak chci hráčům poděkovat za bojovný výkon a super strávený víkend. Kluci byli fajn," doplnil trenér Štěpán, který měl k ruce Tomáše Bergera.

VÝSLEDKY ZÁPASŮ (STRŽI):
SCC Semily - FB Hurrican KV 3:3
FB Hurrican KV - Orka Čelákovice 3:3
ACEMA Sparta Praha RED - FB Hurrican KV 6:0
Kanonýři Kladno Jezdci - FB Hurrican KV 0:1

KONEČNÁ TABULKA ST. ŽÁCI

 

Tým mladších žáků WHITE pod vedením trenéra Petra Švece skončil ve své šestičlenné skupině také třetí. Bohužel zde do vyřazovacích bojů postupovali také dva týmy.

KONEČNÁ TABULKA ML. ŽÁCI - WHITE

 

Nejméně se dařilo týmu BLACK pod vedením trenéra Karla Hykeho. Nutno podotknout, že měli nejtěžší skupinu. Vybojovali pouze bod a skončili ve skupině poslední.

"Všem hráčům děkujeme za výkony. I když turnaj výsledkově nedopadl, byli jsme si to tady hlavně užít. Je po sezóně a tyto letní turnaje jsou k tomu určeny. Myslím si, že pro všechny hráče to byl relax," shrnul za týmy mladších žáků trenér Švec.

KONEČNÁ TABULKA ML. ŽÁCI - BLACK

 

 

 

Tým starších žáků

MLŽI A STRŽI STRÁVILI VÍKEND V LIBERCI

Partneři